İletişime Geç
Bizi Ara +90 (212) 944 45 50 Bize Yaz +90 (549) 590 90 95

Haber

Ofis

Villa

Konut

Son Araman (“beylikdüzü” Tüm ilanlar Satılık Ev)

Fırsat Projeleri
eEtrolife

Sinpaş Ege Vadisi'nde Sizi Ev Sahibi Yapacak O Gün Bugün!

Sinpaş Ege Vadisi'nde 0,69 oran ve 15 yıl vade avantajıyla kolayca ev sahibi olun kampanya fırsatlarından yararlanmak için acele edin

eEtrolife

Yeşile Açılan Pencereler Koru Aura'da

Sinpaş Koru Aura'da bankasız kredisiz 72 ay vade avantajı ve 27.500 TL taksitle ev sahibi olma fırsatından yararlanmak için acele edin

eEtrolife

Sizi Sinpaş Boulevard Çankaya'dan Ev Sahibi Yapacak O Gün Bugün!

Sinpaş Boulevard Çankaya'da 0,69 oran ve 15 yıl vade avantajıyla kolayca ev sahibi olun kampanya fırsatlarından yararlanmak için acele edin

Projenizi gönderin Ücretsiz olarak yayınlayalım. Hemen Başla
Ege Vadisi

Sinpaş Ege Vadisi'nde Sizi Ev Sahibi Yapacak O Gün Bugün!

Sinpaş Ege Vadisi'nde 0,69 oran ve 15 yıl vade avantajıyla kolayca ev sahibi olun kampanya fırsatlarından yararlanmak için acele edin

Fırsatı Hemen Yakala sag
Sinpaş Koru Aura

Yeşile Açılan Pencereler Koru Aura'da

Sinpaş Koru Aura'da bankasız kredisiz 72 ay vade avantajı ve 27.500 TL taksitle ev sahibi olma fırsatından yararlanmak için acele edin

Fırsatı Hemen Yakala sag
Sinpaş Boulevard Çankaya

Sizi Sinpaş Boulevard Çankaya'dan Ev Sahibi Yapacak O Gün Bugün!

Sinpaş Boulevard Çankaya'da 0,69 oran ve 15 yıl vade avantajıyla kolayca ev sahibi olun kampanya fırsatlarından yararlanmak için acele edin

Fırsatı Hemen Yakala sag
Onur Park Life İstanbul

Şehrin Göbeğinde Kaçırılmaz Yatırım Fırsatı!

Bahçeşehir'in en işlek caddesinde yükselen Onur Park Life İstanbul'da 137 metrekareden başlayan daireler 790 bin TL'den başlayan fiyatlar, banka kredili ya da firma bünyesinde vade fırsatıyla sizi bekliyor! Kampanyadan yararlanmak için acele edin!

Fırsatı Hemen Yakala sag

E-Sunum Hizmeti Verdiğimiz Projeler

E Sunum

Projede Frısat E-Sunumlar hakkında daha fazla proje ve bilgi almak için

Detaylı Bilgi Al sag

Konutta Yüzde 20 İndirim Kampanyasında Son Gün 15 Haziran!

15 Mayıs’ta başlatılan ve ev sahibi olmak isteyenlere rahat nefes aldıran “Birlikten güç doğacak, Türkiye kazanacak” kampanyası 15 Haziran günü son buluyor.

Konutta Yüzde 20 İndirim Kampanyasında Son Gün 15 Haziran!
04.06.2018 - Pazartesi

15 Mayıs’ta başlatılan ve ev sahibi olmak isteyenlere rahat nefes aldıran “Birlikten güç doğacak, Türkiye kazanacak” kampanyası 15 Haziran günü son buluyor.

Konut sahibi olmak isteyenleri rahatlatacak, KONUTDER, GYODER ve İNDER liderliğinde hayata geçirilen konutta indirim kampanyası 15 Mayıs günü gerçekleştirilen basın toplantısı ile başlamıştı. 11 gün sonra son bulacak olan kampanya ile özellikle 25 yaş üstü orta gelir grubunun konut sahibi olması hedefleniyor.

Geri Sayım Başladı

15 Mayıs günü Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul kuruluşları GYODER, İNDER ve KONUTDER güç birliği yaparak geniş kapsamlı bir indirim kampanyasıyla konut kredi faizlerinin yüzde 1’in altına inmesine karşılık verdi. Kampanyanın detayları, GYODER Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin, İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım, KONUTDER Başkanı Z. Altan Elmas ve Türkiye’nin önde gelen 41 markalı konut üreticisi firmanın katılımıyla gerçekleştirilen ortak basın toplantısında açıklandı. Kampanya kapsamında konut alanlara yüzde 20 indirim uygulanacak. Kampanya hem peşin, hem de kredili alımlarda geçerli olacak. 41 firmanın 150 projesinde başlatılan kampanyada firmalar satışa sunacakları stoklar konusunda insiyatif kullanacak. 15 Haziran’da son bulacak kampanyadan faydalanmak için konut sahibi olmak isteyenlerin 11 günü kalmış durumda.

Konutta İndirim Kampanyası Hangi Projelerde Geçerli? 

Ev sahibi olmak isteyenler için Türkiye’nin saygın inşaat firmalarının bir araya geldiği konutta indirim kampanyasında sona yaklaşılıyor. Kampanyayı başlatan şirketler ise şunlar: Sur Yapı, Ağaoğlu, Artaş, Arven, Çukurova, DAP Yapı, Demir İnşaat, DKY İnşaat, Ege Yapı, EYG Group, Fer Yapı, Garanti Koza, Gürallar Yapı, İş GYO, Kuzu Grup, Mesa, Nef, Sinpaş, Solid, Torunlar GYO, Akkuş Gayrimenkul, Akzirve Gayrimenkul, AND Gayrimenkul, Ant Yapı, Babacan Holding, Baysaş, Cathay Group, Çalık Gayrimenkul, Gedizler, Haldız İnşaat, Halk GYO, Hasanoğlu Müh. İnş, Kiler GYO, Kütahya Seramik, Nuhoğlu, Obaköy Gayrimenkul, Polatyol, Tahincioğlu Gayrimenkul, Teknik Yapı, Yiğit Group, 24 Gayrimenkul, Roya Yapı. İndirim kampanyası kapsamında birçok markalı konut projesi yer alıyor. Bu konut projelerinden birkaç örneği şöyle sıralayabiliriz: 

Fortis Sinanlı

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy ev, ofis ve cadde mağazalarıyla karma yaşam konseptinin ayrıcalıklarını sunuyor. Ev ve iş hayatını bir arada yaşama imkânı sunan Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy’de birbirinden farklı tiplerde ve her ihtiyaca cevap verebilecek büyüklükte 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks daireler bulunuyor. Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy’de, hayatınızı kolaylaştıracak akıllı ev sistemleri, güvenliğinizin en üst düzeyde tutulduğu teknolojik sistemler ve ‘Concierge’ hizmeti evinizin standartları arasında. Rahat ve geniş otoparkınız, VIP hizmetleri ile Fortis Sinanlı’da yaşam, alışkanlıklarınızı ve hayatınızdaki beklentileri bir üst sınıra taşıyacak.

AND Pastel

Anadolu yakasında Kartal lokasyonunda konumlanan AND Pastel projesinin arsa alanı 45 bin metrekare, inşaat alanı ise, 250 bin metrekareden oluşuyor. 1.200 dairenin yer aldığı AND Pastel projesinde 1+1 daireler 62 metrekare, 2+1 daireler 89-150 metrekare, 3+1 daireler 160-220 metrekare, 4+1 daireler 187 metrekare şeklinde dizayn edildi. Eskide kalan özlem duyulan mahalle kültürünü yeniden inşa eden AND Pastel, geçmiş komşuluk ilişkilerini, sımsıcak dostlukları yeniden ortaya çıkarıyor.

Babacan Port Royal

Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında, E-5 yolu yakınında konumlanan Babacan Port Royal toplam 5 blok, 802 daire ve 80 adet ticari üniteden oluşuyor. Mimari tasarımı dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup imzası taşıyan ‘Babacan Port Royal’de alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.  

Açık alışveriş merkezi keyfini yaşatacak toplam 80 adet mağazanın yer aldığı, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy Deniz Otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakınlığı ile de dikkat çeken ‘Babacan Port Royal’; aynı zamanda birçok okul, hastane, AVM ve devlet dairelerine de yakın konumda yükseliyor.

NG Residence

TEM otoyolu'nun Basın Ekspres Yolu ile kesiştiği noktada hayata geçirilen NG Residence, 26 katlı rezidans kulesi ve 28 katlı uluslararası otel kulesi ve kongre merkezi olarak dizayn edildi. 276 konut ve 4 penthouse daireden oluşan NG Residence projesinde konutların yanı sıra 3 bin 200 kişi kapasiteli kongre merkezi bulunuyor. Deniz ve Adalar manzarasına sahip penthouse daireler 4 yatak odası, 3 banyo ve jakuzili ebeveyn odasından meydana geliyor. 1+1'ler 62 ila 88 metrekare, 2+1'leri 70 ila 130 metrekare, deniz ve adalar manzaralı penthaus daireler ise 450 metrekare olarak tasarlanan NG Residence'ın teslim tarihi ise 2018'in ikinci yarısı olarak hedefleniyor.

Rönesans Piazza

Rönesans Piazza Maltepe projesi, İstanbul’un Anadolu Yakası sınırlarında yer alan Maltepe ilçesinde yükseliyor. Rönesans Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Rönesans Piazza Maltepe, karma yaşam projesi olarak dikkat çekiyor. Hem konut hem de ticari birimlerden oluşan karma yaşam konseptine sahip olan Rönesans Piazza Maltepe projesinde yer alan daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edildi. Projede bulunan dairelerin büyüklükleri ise 1+1'ler 58 ila 70.96 metrekare, 2+1'ler 101 ila 122  metrekare, 2+1 dubleks  daireler 180.29 metrekare, 3+1'ler de 152 ila 215 metrekare arasında değişiyor.

Sinpaş Time Finans Şehir

İstanbul Ümraniye'de hayata geçirilen Sinpaş Time Finans Şehir, birçok başarılı projeye imza atan Sinpaş GYO imzasıyla yükseliyor. 38 katlı tek blok halinde inşa edilen Sinpaş Time Finans Şehir projesinde ev, ofis, residence ve villa seçenekleri yer alıyor. Sinpaş Time Finans Şehir projesinde daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere üç farklı daire şeklinde tasarlandı. Sinpaş Time Finans Şehir'de daire teslimlerinin Aralık 2020'de yapılması planlanıyor.

Queen Central Park 

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın 16 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa ettiği toplam bin 78 konutlu Queen Central Park projesi, kozmopolit yapısı tarihi ve kültürüyle İstanbul'un en gözde mekanlarından biri olan Şişli Bomonti'de yükseliyor. Birleştirilebilir esnek modüler yapısı ile Queen Central Park 1+0’dan ve 4,5+1’e fark yaratan daire seçenekleriyle dizayn edildi. Queen Central Park’ta, büyük miktarlarda peşin ödeme yapmadan, aylık kazancınıza uygun ödeme planlarıyla muhteşem bir gayrimenkule sahip olabilirsiniz.

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.
Emlak Editörü
Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 8 yılı aşkın süredir emlak haberleri hakkında bilgiler sunuyor.
yukarı