Queen Bomonti

Queen Bomonti

Sinpaş GYO
İSTANBUL / ŞİŞLİ
Queen Bomonti
Queen Bomonti

Queen Bomonti PROJE ÖZELLİKLERİ

Sinpaş'ın 16 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa ettiği toplam bin 78 konutlu Queen Central Park projesi, kozmopolit yapısı tarihi ve kültürüyle İstanbul'un en gözde mekanlarından biri olan Şişli Bomonti'de yükseliyor.

Esnek mimarisiyle oldukça avantajlı seçenekler sunan Queen Central Park'ta birleştirilebilir bir anlayışla tasarlanan bu modüler sistem, kendi yaşam alanı metrekarenizi yine kendinizin belirleyebilmesine olanak sunuyor.

Queen Central Park’ta aynı metrekarede ister tek dairede yaşayabilir isterseniz bu alanı bölerek kullanabilirsiniz.

Birleştirilebilir esnek modüler yapısı ile Queen Central Park 1+0’dan ve 4,5+1’e fark yaratan daire seçenekleriyle dizayn edildi.

Taçlı mimari silüeti ve eşsiz zarafetiyle estetik kaygıyı da önplanda tutan projede

Semt Hayatı Mahalle özelliğini koruyan, ama bu sıcaklığı premium yaşam konforuyla birleştiren yeşillikler içinde bir proje.

Ulaşım Kolaylığı Scooter ile 5 dakikada Boğaz’a inerek teknenize binebileceğiniz kadar İstanbul’un içinde.

Çevre İmkanları Organik pazarlar ve antikacılardan, dilediğiniz zaman uğrayabileceğiniz kafelere ve eğlence hayatına kadar, size cazip gelecek her şey elinizin altında.

Yatırım Değeri Yüksek kira getirisi ile yatırım fırsatı sağlayan Queen Central Park’ta, büyük miktarlarda peşin ödeme yapmadan, aylık kazancınıza uygun ödeme planlarıyla muhteşem bir gayrimenkule sahip olabilirsiniz.

 

Queen Bomonti Nerede?

Projenin HABERLERİ

Konutta Yüzde 20 İndirim Kampanyasında Son Gün 15 Haziran!