NG Residence Temsilcisi Sizi Arasın
NG Residence
İSTANBUL / BAĞCILAR
NG Residence Temsilcisi Sizi Arasın
NG Residence kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

NG Residence PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Biri otel ve kongre merkezi olmak üzere iki kule halinde tasarlanan NG Residence'nin mimarisinde NG Kütahya Seramik'in ürünü olan seramik vazo şeklinden ilham alındı.

TEM otoyolu'nun Basın Ekspres Yolu ile kesiştiği noktada hayata geçirilen NG Residence, 26 katlı rezidans kulesi ve 28 katlı uluslararası otel kulesi ve kongre merkezi olarak dizayn edildi.

1+1'ler 62 ila 88 metrekare, 2+1'leri 70 ila 130 metrekare, deniz ve adalar manzaralı penthaus daireler ise 450 metrekare olarak tasarlanan NG Residence'ın teslim tarihi ise 2018'in ikinci yarısı olarak hedefleniyor.

Ana ulaşım arterlerine olan konumuyla da dikkat çeken NG Residence, Atatürk Havalimanı'na 7 kilometre, E-5 Çobançeşme Kavşağı'na 5 kilometre, TEM Kavşağı'na 3 kilometre, metroya ise sadece 200 metre mesafede yer alıyor.

Kuyumcukent, iş ve yaşam merkezlerine olan yakınlığı ile de ön plana çıkan projenin yüzde 30 ila 40 prim yapması bekleniyor.

Rezidansın sağlayacağı her türlü konforu sunan projede sizler için özel tasarlanmış yüzme havuzu ve spa'nın yanı sıra formda kalmanız için fitness merkezi gibi alanlar da unutulmadı.

NG Residence Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

NG Residence "Sonbahar Kampanyası"yla Cazip Fırsatlar Sunuyor

Konforun ve Zerafetin Zirvesi; NG Residence

İşte Sıfır Peşinatlı Konut Projeleri