NG Residence Temsilcisi Sizi Arasın
NG Residence
İSTANBUL / BAĞCILAR
Projede Fırsat
NG Residence Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

NG Residence PROJE ÖZELLİKLERİ

Biri otel ve kongre merkezi olmak üzere iki kule halinde tasarlanan NG Residence'nin mimarisinde NG Kütahya Seramik'in ürünü olan seramik vazo şeklinden ilham alındı.

NG Residence Lokasyonu Nerede?

TEM otoyolu'nun Basın Ekspres Yolu ile kesiştiği noktada hayata geçirilen NG Residence, 26 katlı rezidans kulesi ve 28 katlı uluslararası otel kulesi ve kongre merkezi olarak dizayn edildi. 276 konut ve 4 penthouse daireden oluşan NG Residence projesinde konutların yanı sıra 3 bin 200 kişi kapasiteli kongre merkezi bulunuyor. Deniz ve Adalar manzarasına sahip penthouse daireler 4 yatak odası, 3 banyo ve jakuzili ebeveyn odasından meydana geliyor.

NG Residence Projesinde Konutlar Ne Zaman Teslim Edilecek?

1+1'ler 62 ila 88 metrekare, 2+1'leri 70 ila 130 metrekare, deniz ve adalar manzaralı penthaus daireler ise 450 metrekare olarak tasarlanan NG Residence'ın teslim tarihi ise 2018'in ikinci yarısı olarak hedefleniyor.

Ana ulaşım arterlerine olan konumuyla da dikkat çeken NG Residence, Atatürk Havalimanı'na 7 kilometre, E-5 Çobançeşme Kavşağı'na 5 kilometre, TEM Kavşağı'na 3 kilometre, metroya ise sadece 200 metre mesafede yer alıyor.

Kuyumcukent, iş ve yaşam merkezlerine olan yakınlığı ile de ön plana çıkan projenin yüzde 30 ila 40 prim yapması bekleniyor.

Rezidansın sağlayacağı her türlü konforu sunan projede sizler için özel tasarlanmış yüzme havuzu ve spa'nın yanı sıra formda kalmanız için fitness merkezi gibi alanlar da unutulmadı.

 

 

NG Residence Nerede?

Projenin HABERLERİ

NG Residence "Sonbahar Kampanyası"yla Cazip Fırsatlar Sunuyor

Konforun ve Zerafetin Zirvesi; NG Residence

İşte Sıfır Peşinatlı Konut Projeleri

NG Residence, 5 Yıldızlı Yaşam Bu Yaz Başlıyor!

NG Residence’tan Kira Garantili Dev Kampanya

Konutta Yüzde 20 İndirim Kampanyasında Son Gün 15 Haziran!

Fırsat Projeleri