AND Pastel Temsilcisi Sizi Arasın
AND Pastel

AND Pastel

AND Gayrimenkul
İSTANBUL / KARTAL
Projede Fırsat
AND Pastel Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

AND Pastel PROJE ÖZELLİKLERİ

AND Gayrimenkul, ilk konut projesi AND Pastel’i, Kartal’da hayata geçiriyor.

Anadolu yakasında Kartal lokasyonunda konumlanan AND Pastel projesinin arsa alanı 45 bin metrekare, inşaat alanı ise, 250 bin metrekareden oluşuyor.

Proje, 7 blokta toplam 1.200 ferah ve konforlu daireden meydana geliyor. Proje; 1. Etapta yer alan mavi renkli 1. Blok  40 katlı, deniz ve adalar manzarasına sahip 1+1 dairelerden oluşurken Turuncu renkli 2. Blok  ise, orta katlı  olarak inşa ediliyor. Yeşil renkli olarak planlanan 3. Blok ise, 6 kattan oluşuyor. Projenin 2. Etabı ise; ticari alan, ofis ve home ofislerden oluşacak.

1200 dairenin yer aldığı AND Pastel projesinde 1+1 daireler 62 metrekare, 2+1 daireler 89-150 metrekare, 3+1 daireler 160-220 metrekare, 4+1 daireler 187 metrekare şeklinde dizayn edildi.

Eskide kalan özlem duyulan mahalle kültürünü yeniden inşa eden AND Pastel, geçmiş komşuluk ilişkilerini, sımsıcak dostlukları yeniden ortaya çıkarıyor. Günümüz koşullarında hem geçmişi hem de geleceği sunan AND Pastel'de, deniz manzarasını ve yemyeşil bahçelerin huzurunu doyasıya yaşama imkanı bulacaksınız. Ağaçların gölgesinde oturarak, hamakta sallanarak alışılmış lüks site hayatından uzaklaşacak doğayla iç içe yaşamanın keyfine varacaksınız.

ÇOCUK DOSTU PROJE! 

Çocuk dostu olarak tasarlanan AND Pastel projesi; çocukların, büyüklerin ihtiyaç ve konforuna göre inşa edilen evlerden çok daha fazlasını hak ettiğine inanıyor. Çocukları bir çocuk parkıyla sınırlamak yerine onlara  mahallenin her yerinde oynayabilecekleri özgür alanlar sunuyor. Bu doğrultuda projede, çocuklar için özellikle ortak kapalı alanlar ile geniş oyun alanları ve çocuk parklarına yer veriliyor.

Projenin ayrıcalıklı olanakları kadar, sosyal donatıları da yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Kullanıcılarına daha yeşil ve keyifli bir yaşam sunma amacında olan AND Pastel projesinde, peyzaj düzenlemesine toplam 30 bin metrekare alan ayrılmış durumda.

AND Pastel projesinin, geniş ve farklı peyzaj tasarımı sayesinde çocuklar her yerde özgürce oyunlarını oynayabilecek ve yetişkin ağaçlara tırmanabilme ayrıcalığını yaşayabilecekler. Ayrıca AND Pastel'de uygulanacak olan "Komşu Köy Projesi" kapsamında konut sahipleri organik tarım yapma imkanı bulacak. Yeşil bina kriterlerine uygun olarak tasarlanan AND Pastel, Leed Gold sertifika adayı.

AND Pastel projesinin kullanıcılarına sunduğu sosyal donatılar arasında; okul öncesi eğitim kurumu, yüzme havuzu, küçük dinlenme tepeleri, fitness salonu, oyun parkları, yürüme yolları, açık hava odaları, spor merkezi, güvenlik, otopark, sağlık merkezi ve sauna da mevcut.

Ulaşım açısından merkezi konumda olan AND Pastel projesi; Sabiha Gökçen havalimanına 15 kilometre, Tem otoyoluna 10 kilometre, Kartal deniz otobüsüne 2.5 kilometre, Kartal Adliyesi'ne ve Kartal metrosuna 500 metre uzaklıkta yer alıyor.

AND Pastel projesine yakın mesafede yer alan eğitim kurumları arasında; Era Teknik Koleji, Kartal Doğa Koleji, Gökyüzü Eğitim Kurumları, Yakacık Anadolu Teknik Lisesi, Ozel Dora Maltepe Anadolu Saglik Meslek Lisesi, Öğretmen Salih Nafız Tüzün İlköğretim Okulu, Yakacık Doğa Koleji ve Ahmet Şimşek Koleji bulunuyor. 

AND Pastel projesine kolay ulaşım imkanı sağlayan Özel Vera Hastanesi, Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Onkoloji Hastanesi, Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde her türlü sağlık ihtiyacınızı giderebilirsiniz. 

AND Pastel projesinde yer alan dairelerin Haziran 2018'de yatırımcılara teslim edilmesi planlanıyor.

AND PASTEL PROJESİ FİYATI

Kartal'ın en özel projelerinden birisi olan ve AND Gayrimenkul imzası taşıyan AND Pastel projesinin fiyatı herkes tarafından merak ediliyor. Sayfamızın üst kısmında bulunan form alanını doldurarak projenin fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 

AND Pastel Nerede?

Projenin HABERLERİ

İstanbul’da Yatırım İçin Bu Yılın En Gözde Bölgeleri

İstanbul’da Yatırım ve Oturum İçin En Karlı 5 Proje

AND Gayrimenkul’den Ev Almak İsteyenlere Büyük Fırsat

AND Pastel Projesi Nerede?

AND Pastel Fiyat Listesi

AND Pastel Projesi Teslim Tarihi