Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Temsilcisi Sizi Arasın
Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

Sinanlı Group
İSTANBUL / KADIKÖY
Projede Fırsat
Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy ev, ofis ve cadde mağazalarıyla karma yaşam konseptinin ayrıcalıklarını sunuyor. Ev ve iş hayatını bir arada yaşama imkânı sunan Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy’de birbirinden farklı tiplerde ve her ihtiyaca cevap verebilecek büyüklükte 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks daireler bulunuyor.

Geniş pencereler ile aydınlık evler, yüksek tavanlar, ferah balkonlar ve birinci sınıf kalitede malzemeler, Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy dairelerinin standartlarını oluşturuyor.

Bu özel konseptte kendinize ait zamanlarda hem hobilerinizi geliştirebileceğiniz, hem sosyalleşebileceğiniz, hem de sizi daha mutlu kılacak tüm fonksiyonlar bir adım uzağınızda bulunuyor.

Karma yaşam konseptinin sunduğu avantajlar ile sosyal hayatınız hiç bu kadar renkli, eğlenceli ve dolu dolu olmamıştı. Açık ve kapalı yüzme havuzları, kafeler, restoranlar ve hobilerinizi geliştirebileceğiniz alanlar… Kısacası hayatınıza keyif katacak her şey Fortis Sinanlı’nın içinde…

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy ’ün cadde mağazaları seçkin bir hayat için tüm ihtiyaçları sunuyor. Tüm zevklere uygun kreasyonlara, en kaliteli mağazalara ev sahipliği yapıyor, adeta moda dünyasının kalbinde gibi hissettiriyor.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy’de form tutmak ve spor yapmak istiyorsanız yaz - kış demeden açık ve kapalı yüzme havuzlarından faydalanabilirsiniz. Belki de havuz kenarında kitabınızı okumak, sizin için en iyi dinlenme yolu olacak.

Günün yorgunluğunu atmak ya da kondisyonunuzu artırmak modern yaşamın en önemli ihtiyaçları haline geldi. Artık uzağa gitmenize gerek yok,Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy’de spor salonunuz yanı başınızda.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy’de, hayatınızı kolaylaştıracak akıllı ev sistemleri, güvenliğinizin en üst düzeyde tutulduğu teknolojik sistemler ve ‘Concierge’ hizmeti evinizin standartları arasında.

Rahat ve geniş otoparkınız, VIP hizmetleri ile Fortis Sinanlı’da yaşam, alışkanlıklarınızı ve hayatınızdaki beklentileri bir üst sınıra taşıyacak.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Hayat ''O''nun İçinde; Fortis Sinanlı

Fortis İstanbul'da Yatırımcılara Büyük Fırsat!

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Projesi ve Fiyat Listesi

Fortis İnşaat : Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Projesi, İnavasyonun Merkezinde!

İşte Kazandıran Fikirtepe Konut Projeleri!