Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Temsilcisi Sizi Arasın
Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

Sinanlı Group
İSTANBUL / KADIKÖY
Projede Fırsat
Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy PROJE ÖZELLİKLERİ

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy projesi; ev, ofis ve cadde mağazaları karmasından oluşuyor. Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy projesi, yatırımcılara ev ve iş hayatı olanağını bir arada sunuyor. Kadıköy’ün merkezinde ferah iç mekanlara sahip proje; 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks alternatiflerinden oluşuyor.

İstanbul’un  en ayrıcalıklı ilçelerinden Kadıköy’de konumlanan Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy karma projesi, yatırımcılarına keyifli bir yaşam alanını yanı sıra; geniş pencereler ile aydınlık evler, yüksek tavanlar, ferah balkonlar ve birinci sınıf kalitede malzemelerden oluşan güvenli ve konforlu bir hayat sunuyor. Karlı bir yatırım fırsatı da sunan Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy projesi, yatırımcına konfor ve lüksün buluştuğu standartlara sahip bir konut alternatif sağlıyor.

Proje, Kadıköy’ün en merkezi noktasında birbirinden farklı tiplerden oluşan ve her ihtiyaca cevap verebilecek büyüklükteki; 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks dairelerden oluşuyor. Projenin özel konsepti sayesinde kendinize ait zamanlarda hem hobilerinizi geliştirebileceğiniz, hem de sosyalleşebileceğiniz ve sizi daha mutlu kılacak tüm fonksiyonlar bir adım uzağınızda bulunuyor.

Karma yaşam konseptinin sunduğu avantajlar ile sosyal hayatınız hiç bu kadar renkli, eğlenceli ve dolu dolu olmamıştı. Açık ve kapalı yüzme havuzları, kafeler, restoranlar ve hobilerinizi geliştirebileceğiniz alanlar; kısacası hayatınıza keyif katacak her şey Fortis Sinanlı projesinde mevcut. Projede yer alan cadde mağazaları, seçkin bir hayat için gerekli olan tüm ihtiyaçları sunuyor. 

Öte yandan Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy’de form tutmak ve spor yapmak istiyorsanız yaz - kış demeden açık ve kapalı yüzme havuzlarından faydalanabilirsiniz. Günün yorgunluğunu atmak ya da kondisyonunuzu artırmak modern yaşamın en önemli ihtiyaçları haline geldi. Bu nedenle, artık uzağa gitmenize gerek yok; Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy projesinde spor salonunuz yanı başınızda olacak.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy projesinde; hayatınızı kolaylaştıracak akıllı ev sistemleri, güvenliğinizin en üst düzeyde tutulduğu teknolojik sistemler ve ‘Concierge’ hizmeti evinizin standartları arasında. Rahat ve geniş otoparkınız, VIP hizmetleri ile Fortis Sinanlı’da yaşam, alışkanlıklarınızı ve hayatınızdaki beklentileri bir üst sınıra taşıyacak.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Nerede?

Projenin HABERLERİ

Hayat ''O''nun İçinde; Fortis Sinanlı

Fortis İstanbul'da Yatırımcılara Büyük Fırsat!

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Projesi ve Fiyat Listesi

Fortis İnşaat : Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Projesi, İnavasyonun Merkezinde!

İşte Kazandıran Fikirtepe Konut Projeleri!