Piazza Maltepe Temsilcisi Sizi Arasın
Piazza Maltepe

Piazza Maltepe

Rönesans Gayrimenkul 
İSTANBUL / MALTEPE
Projede Fırsat
Piazza Maltepe Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Piazza Maltepe PROJE ÖZELLİKLERİ

Yeni Nesil Karma Yaşam Projesi

Rönesans Piazza Maltepe projesi, İstanbul’un Anadolu Yakası sınırlarında yer alan Maltepe ilçesinde yükseliyor. Ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında da faaliyet gösterdiği coğrafyada adından söz ettiren projelere imza atan Rönesans Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Rönesans Piazza Maltepe, karma yaşam projesi olarak dikkat çekiyor.

Hem konut hem de ticari birimlerden oluşan karma yaşam konseptine sahip olan Rönesans Piazza Maltepe projesinde yer alan daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edildi. Projede bulunan dairelerin büyüklükleri ise 1+1'ler 58 ila 70.96 metrekare, 2+1'ler 101 ila 122  metrekare, 2+1 dubleks  daireler 180.29 metrekare, 3+1'ler de 152 ila 215 metrekare arasında değişiyor.

İş ve Yaşam Bir Arada

Karma yaşamın hakim olduğu Rönesans Piazza Maltepe projesinde 55 bin metrekare kiralanabilir alana sahip ve dünyaca ünlü markaların yer alacağı bir AVM ve 20 katlı bir de ofis bloğu bulunuyor. Toplamda 230 adet rezidans dairesinden meydana gelen Rönesans Piazza Maltepe projesinde daire sahiplerinin konforu için açık havuz, AVM alanına direkt geçiş olanağı ve sosyal donatı alanları yer alıyor.

Mimarisinde modern bir anlayışın hakim olduğu projenin orta bölümündeki açık meydanda ise restaurant ve kafeler yer alacak. Rönesans Piazza Maltepe, E-5 ana atresi üzerindeki konumu, Maltepe Esenkent metro durağının yanı başında oluşu ile kolay ulaşılır lokasyonuyla ön plana çıkıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na ve Kadıköy'e 20'şer dakikalık mesafesi, Maltepe Sahil Parkı'na da 5 kilometrelik uzaklığındaki Rönesans Piazza Maltepe'de, ulaşım sorun olmaktan çıkacak.

Yönetimi bugüne kadar 8 alışveriş merkezi ve 3 ofis projesini başarıyla yönetmekte olan Rönesans Yönetim ekipleri tarafından yapılacak olan Rönesans Piazza Maltepe projesi, ortalama 3 bin 500 ofis çalışanı ve 1.500 AVM çalışanı ile yüksek talep görecek rezidans kısmı ile oldukça karlı bir yatırım değeri ve kira getirisi sunacaktır.

Rönesans Piazza Maltepe Projesi Nerede?

Lokasyonu ile fark yaratan Rönesans Piazza Maltepe projesi açık adres: Cevizli Mahallesi Tugay Yolu Cad. No:71 Maltepe / İstanbul olarak belirtiliyor.

Rönesans Piazza Maltepe projesi konum olarak, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 23 kilometre-20 dakika, Kadıköy’e 18 kilometre-20 dakika, Allianz Tower’a 13 kilometre -15 dakika, Bostancı İDO İskelesi’ne 10 kilometre-15 dakika, Maltepe Sahil Parkı’na 5 kilometre-10 dakika ve Anadolu Adliye Sarayı’na 3 kilometre-5 dakika mesafede yükseliyor.

Rönesans Piazza Maltepe Teslim

Rönesans Piazza Maltepe projesinin 2018 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Piazza Maltepe Nerede?

Projenin HABERLERİ

Karma Yaşam Alanı Piazza İle Yeniden Tasarlandı

İzmir'e Rönesans Gayrimenkul'den Karma Proje

Rönesans Piazza Maltepe’de Son Dairelere Özel Fırsat

Maltepe Piazza’da 60 Ay Faiz Yok

Maltepe Piazza AVM Kapılarını Ziyaretçilere Açtı

Konutta Yüzde 20 İndirim Kampanyasında Son Gün 15 Haziran!