Konut

Gedizler Evre 2'De Cazip Ödeme Fırsatları İle Hemen Teslim!

Gedizler Evre 2'de Cazip Ödeme Fırsatları İle Hemen Teslim!

Yaşamın başladığı Gedizler Evre 2’deki yılın ilk kampanyasında, yüzde 30 indirim ve 120 ay vadeye 0,98 faiz fırsatı ile hemen tapu teslim daire fırsatı sunuluyor.

Nef'ten Evinizi Değiştiren Kampanya!

Nef’ten Evinizi Değiştiren Kampanya!

Nef’in en sahibi olmak isteyenlere güzel bir haberi var! Nef’in başlattığı “Ev Değiştirme Kampanyası” ile ev sahibi olmak isteyenler 4 adımda yeni Nef’lerine kolayca kavuşacak.

AND Pastel'den Kaçırılmaz Kampanya! Faizler 0,59'A İndi!

AND Pastel’den Kaçırılmaz Kampanya! Faizler 0,59'a İndi!

AND Gayrimenkul, İstanbul Kartal’ın en büyük ölçekli projelerinden biri olan AND Pastel’de aylık ödeme tutarı değişmeden, 10 yıllık konut kredisini 5 yıla indiren bir fırsat sunuyor.

AND Pastel'de 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel’de 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Gayrimenkul, AND Pastel’de yüzde 20 peşin indirime ek yüzde 0,59 faiz oranı ile konut kredi süresini yarıya indiren kampanyasını duyurdu.

45 Yıllık Sinpaş'tan 5 Dakikada Ev Aldırtacak Kampanyalar!

45 Yıllık Sinpaş’tan 5 Dakikada Ev Aldırtacak Kampanyalar!

45 yılın verdiği güvenle 5 dakikada ev alma kararı verdirtecek kadar güçlü bir marka olan Sinpaş, 45. yılında birbirinden cazip konut kampanyaları sunuyor.

Konut Projelerinde Sevgililer Günü Kampanyası!

Konut Projelerinde Sevgililer Günü Kampanyası!

14 Sevgililer Günü’nün yaklaşması ile birlikte inşaat firmaları da kampanya atağına başladı. İşte Sevgililer Günü için kampanya yapılan konut projeleri…

Ege Yapı'dan “0 Faiz, 50 Ay Vade” Kampanyası

Ege Yapı’dan “0 Faiz, 50 Ay Vade” Kampanyası

Ege Yapı, Yedikule’deki Cer İstanbul, Çekmeköy’deki ÇamlıYaka Konakları ve Kâğıthane’deki Kordon İstanbul projelerinde “0 Faiz, 50 Ay Vade” imkânı sunuyor.

Nef Reserve Kandilli'de 60 Ay Faiz Yok!

Nef Reserve Kandilli'de 60 Ay Faiz Yok!

Nef'ten yeni kampanya! Nef Reserve Kandilli projesinde peşin ödemede yüzde 30 indirim avantajıyla 60 ay boyunca vade farkı yok!

Kampanyalı Konut Projeleri 2019!

Kampanyalı Konut Projeleri 2019!

2019 yılına karlı bir yatırımla girmek ister misiniz? İşte cazip kampanyaları ile birbirinden avantajlı konut projeleri…