Yakapark Temsilcisi Sizi Arasın
Yakapark

Yakapark

İSTANBUL / KARTAL
Projede Fırsat
Yakapark Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Yakapark PROJE ÖZELLİKLERİ

Kartal Yakacık'ta Y.Gülhan İnşaat tarafından 6 bin 300 metrekare alan üzerine inşa edilen Yakapark, 3 blok halinde yükseliyor. Yakapark projesinde toplam 166 daire yer alıyor. Daireler 2+1, 3+1, 4+1, 4+2, 3+2 olarak tasarlandı. Projede yer alan daireler 81 metrekare ile 294 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. 

Yakapark, konut sahiplerinin keyifli dakikalar geçirmesi ve günün yorgunluğunu atması için zengin sosyal donatılar tasarlandı. Proje bünyesinde şömine ve barbekü alanı, kış bahçesi, şelale süs havuzu, pilates alanı, botanik bahçeleri, meyve bahçesi, sera alanı,  kafe vitamin bar,  sauna, buhar odaları, kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, buhar odaları, yürüyüş ve koşu parkuru, tenis, basketbol, voleybol, mini futbol vb. çok amaçlı spor sahası, trambolin, bisiklet ve paten yolu, squash salonu, play station ve mobil oyun odaları, sinema odası, party ve kareoke odası, bilardo, masa tenisi, çocuk oyun alanları kreş, seyir terası gibi aktivite alanları yer almaktadır.  

Projede kullanılacak olan güneş enerji panelleri ve atık suların arıtılması için kurulacak gri su sistemi ile yüksek aidatlar önlenmiş olacak.

Eşsiz deniz manzarasının hakim olduğu Yakapark; toplu taşımaya, hastanelere, eğitim kurumlarına ve Aydos Ormanı'na yakınlığı ile konut sahiplerine ulaşım avantajı sağlıyor.

Yakapark Nerede?

Projenin HABERLERİ

Kartal Yakapark Projesi Satışa Çıktı!

“Kartal, İstanbul Anadolu Yakası’nın Merkezi Konumunda”

Yavuz Gülhan: “Yakapark, Tamamen Aile Konseptine Sahip”