Yavuz Gülhan: “Yakapark, Tamamen Aile Konseptine Sahip”

YG İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Gülhan, Kartal’da hayata geçirdikleri Yakapark projesinin detaylarını projedefirsat.com ile paylaştı.

Yavuz Gülhan: “Yakapark, Tamamen Aile Konseptine Sahip”
29.04.2018 - Pazar

YG İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Gülhan, Kartal’da hayata geçirdikleri Yakapark projesinin detaylarını projedefirsat.com ile paylaştı. İşte ayrıntılar...

Aile Konsepti Ön Planda

Yakapark projesinin her şeyi ile aileye hitap ettiğini belirten Yavuz Gülhan, şöyle konuştu: “İstanbul’un eşsiz semtlerinden bir tarafı oksijen deposu Aydos Ormanı, bir tarafı deniz manzarası olan Kartal’da hayata geçirdiğimiz Yakapark projemiz için burada bulunuyoruz. Lokasyon olarak İstanbul’un en merkezi yerlerinden Kartal’da, hayatın içerisinde planladığımız projemiz. Kentsel yenileme alanı olarak ilan edilen 110 dönümlük alan içerisinde konumlanıyor. 17 dönümlük şehir parkı ve 10 dönümlük temel eğitim alanına da komşu konumda bulunmaktayız. Yakapark projemiz tamamen aile konsepti içermektedir. 166 daireden oluşuyor. 2+1’den 5+2’ye kadar tamamen aile yaşantısına yönelik bir projedir.”

Gri Su Dönüşümü İle Aidatlar Düşüyor

Konut aidatlarını düşüren gri su dönüşümü tasarruf yöntemi hakkında bilgi veren Gülhan, şunları söyledi: “Günümüz teknolojisi her geçen gün ilerliyor. Bu teknolojiyi de projelerimize aktif ediyoruz. Gri su dönüşümü dediğimiz sistemimiz lavabo ve banyolarda kullanılan atık suları aşağıdaki arıtma sistemlerimizde özel bir hatta taşıyoruz. Burada arıtma işlemi tamamlandıktan sonra bahçe sulamasında kullanılıyor. Bunun da aidatlara yaklaşık yüzde 20 katkısı oluyor. Bunun yanı sıra güneş enerjisinden de faydalandık projemizde. Peyzaj aydınlatmamız tamamen güneş enerjisi sistemi ile olacak. Hem geleceğimizi daha iyi bir noktaya konumlandırdığımız gibi, aidatlarımızda da ekstra bir düşüş sağlayacaktır.”

Avantajlı Ödeme Seçenekleri

Projedeki konutların fiyat ve ödeme bilgilerini paylaşan Yavuz Gülhan, “3 bin 800 TL metrekare birim fiyatı ile satışa sunduk projemizi. Kişiye özel ödeme olanakları da sağlıyoruz. Bunun yanı sıra nakit ödemelerde yüzde 10 indirim de yapıyoruz. Aynı zamanda şirket bünyesinde yüzde 30 peşin, 70 aya kadar da vadelendirme yapabiliyoruz. Bunun dışında yüzde 25 peşin, 120 aya kadar da bankalarla anlaşmalarımızla yatırımcılarımızı konutlarıyla buluşturabiliyoruz. Şu an inşaatımızın kazık imalatlarını bitirmiş, harfiyatı tamamlamış, 3 katlı otoparktan oluşan bölümün üçüncü katını bitirmiş ve su basma seviyesine ulaşmış bulunuyoruz. 2019 yılının sonlarına doğru da projemizi teslim edeceğiz.” Dedi.

Kartal, Anadolu Yakası’nın Merkezi Konumunda

Kartal bölgesinin lokasyon analizini yapan Gülhan, şu değerlendirmeleri aktardı. “İstanbul’un Anadolu Yakası’nın tam merkezi lokasyonunda Kartal, her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Anadolu Adliyesi olsun, Sabiha Gökçen Havaalanı olsun, bunun dışında vergi dairelerinde bir merkez. Aynı zamanda Kartalımız eski bir yaşam da sunan bir yer.”

Emlak Editörü
Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 8 yılı aşkın süredir emlak haberleri hakkında bilgiler sunuyor.

Fırsat Projeleri

Yakapark

İSTANBUL / KARTAL

Yakapark

Yakapark

Evora Denizli

DENİZLİ / BABADAĞ

Evora Denizli'de

Evora Denizli'de "0" Peşinatla Ev Sahibi Olun

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den Yeni Yılın Yeni Fırsatı!

AND Pastel'den Yeni Yılın Yeni Fırsatı!

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Evora İstanbul

İSTANBUL / TUZLA

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!