Ev almanın en avantajlı yolu...

Y. Gülhan İnşaat

KARTAL / İSTANBUL
0 216 451 66 10

Y. Gülhan İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Y. Gülhan İnşaat

Y. Gülhan İnşaat, 1994 yılında Yüksel Gülhan tarafından kurulmuş gayrimenkul şirketidir. Kurulduğu günden bugüne kadar inşaat sektöründe takdire şayan bir saygı ve güvene sahip olan Y. Gülhan İnşaat, gerek bugüne kadar imza atılan projelere gerek üretimde kullanılan kaliteli malzeme ve güzel işçilikle sadece konut değil yaşam inşa etmeyi sürdürmektedir.

Kalite, güvenirlilik ve yaratıcılığı en iyi şekilde bütünleştiren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan Y. Gülhan İnşaat, modern yapı statiği ve geniş iç tasarımıyla kalitesini müşterilerine sunmayı vizyon edinirken, inşaat sektöründe yeni uygulamalara öncülük ederek yeni talepler yaratan bir marka olmak ve bununla kaliteli hizmet sunmayı da misyon olarak belirlemiştir. 

Y. Gülhan İnşaat, sürekli değer yaratarak uzun vadeli sürdürülebilir büyüme kaydetmeyi de hedefleyen bir firmadır.

Firmanın Projeleri

Yakapark

Yakapark

Yakapark projesi Y. Gülhan İnşaat imzasıyla İstanbul'un yükselen değeri Kartal Yakacık'ta hayata geçiriliyor.

FirmadanHaberler

“Kartal, İstanbul Anadolu Yakası’nın Merkezi Konumunda”

“Kartal, İstanbul Anadolu Yakası’nın Merkezi Konumunda”

YG İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Gülhan, birbirinden değerli projelere ev sahipliği yapan Kartal bölgesinin, İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki merkezi olduğunu belirtti.

Kartal Yakapark Projesi Satışa Çıktı!

Kartal Yakapark Projesi Satışa Çıktı!

YG İnşaat tarafından Kartal’da hayata geçirilen Yakapark projesi yatırımcıların beğenisine sunuldu. Çevre dostu bir proje olarak inşa edilen Yakapark'ta dairelerin metrekare fiyatı 3 bin 800 TL'den başlıyor. 

Yavuz Gülhan: “Yakapark, Tamamen Aile Konseptine Sahip”

Yavuz Gülhan: “Yakapark, Tamamen Aile Konseptine Sahip”

YG İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Gülhan, Kartal’da hayata geçirdikleri Yakapark projesinin detaylarını projedefirsat.com ile paylaştı.

Destek İçin Tıklayın
yukarı