“Kartal, İstanbul Anadolu Yakası'nın Merkezi Konumunda”

YG İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Gülhan, birbirinden değerli projelere ev sahipliği yapan Kartal bölgesinin, İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki merkezi olduğunu belirtti.

“Kartal, İstanbul Anadolu Yakası'nın Merkezi Konumunda”
27.04.2018 - Cuma

Kartal’da hayata geçirdikleri Yakapark projesinin basın lansmanında konuşan YG İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Gülhan, bölgeye dair analizlerini paylaştı.

YG İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Gülhan, birbirinden değerli projelere ev sahipliği yapan Kartal bölgesinin, İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki, merkezi olduğunu belirtti.

Yakapark, Lansmana Özel Fırsatlarla Satışta

YG İnşaat tarafından konut yatırımcılarının gözdesi haline gelen Kartal'da hayata geçirilen 'Yakapark' projesi lansman avantajlarıyla satışa sunuldu. Yaklaşık 6 bin 300 metrekare arazi üzerinde ikisi 12'şer ve biri 16 katlı olmak üzere 3 blokta 166 konuttan meydana gelen 'Yakapark', büyüklükleri 86 metrekare ile 298 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 3+2, 4+2 daire tiplerinden oluşuyor. Lansmana özel fiyat ve ödeme koşullarıyla satışa çıkarılan 'Yakapark'ta metrekaresi 3 bin 800 TL'den satışa sunulan dairelerin fiyatı ise peşin 325 bin 200 TL'den başlıyor. 

“Kartal, Konfor Sunuyor”

Kartal bölgesinin Anadolu Yakası’nın merkezi konumunda olduğuna dikkat çeken YG İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Gülhan, bölgeye dair analizlerini dile getirdi. Gülhan, şöyle konuştu: “Kartal’da birçok konut projesi üretiliyor ama bugün neredeyse yüzde 30’u 6 bin liranın üzerinde projeler. Yani bu bölgede yaşayan ailelerin deyimiyle Türkiye’nin İstanbul Anadolu Yakası’ndaki belli kitleye hitap eden projeler bunlar. Şimdi bunların arasında, kaliteden ödün vermeden bir konut projesi gerçekleştiriyorsanız, doğru hedef kitlesine doğru ürünü yapıyorsunuz demektir. Biz bölgede 1960 yılından beri olan bir aileyiz. Burada ihtiyaçları biliyoruz ve ona göre konut projeleri üretiyoruz. Bu da bizi Kartal bölgesinde diğer firmalardan ayıran bir nokta. Kartal her geçen gün gelişiyor. İstanbul Anadolu Yakası’nın merkezi konumunda. Sabiha Gökçen’in bütün trafiğini Pendik çekerken, Kartal konfor sunuyor. Olanakları çok olan bir yer. Biz de burada yaşayan ailelerin ihtiyaçlarını yıllardır bildiğimiz için, burada yaşayan ailelere yönelik projeler geliştirdik.”

Fırsat Projeleri

Yakapark

İSTANBUL / KARTAL

Yakapark

Yakapark

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Haftanın Fırsat Projesi 4

İSTANBUL / BAHÇEŞEHİR

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Yaz Fırsatı 3

AYDIN / KUŞADASI

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Yaz Fırsatı 4

İZMİR / MENEMEN

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı

Yaz Fırsatı 8

ANTALYA / ALANYA

Akdeniz'in İncisi Alanya'da Harika Yaz Fırsatı

Akdeniz'in İncisi Alanya'da Harika Yaz Fırsatı