Ege Vadisi Temsilcisi Sizi Arasın
Ege Vadisi

Ege Vadisi

Sinpaş GYO
ANKARA / ÇANKAYA
Projede Fırsat
Ege Vadisi Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Ege Vadisi kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Ege Vadisi PROJE ÖZELLİKLERİ

En ileri inşaat teknolojileriyle güvenli, kaliteli ve doğaya saygılı örnek yaşam alanları ve ticari projelere imza atan Sinpaş GYO tarafından Ankara Dikmen Vadisi'nde 26 bir 900 metrekarelik arsa alanı üzerine inşa ettiği Ege Vadisi, 1+0, 1+1, 2+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş 887 daireden oluşuyor.

2018 yılının son çeyreğinde dizayn edilmesi beklenen Ege Vadisi projesi, toprağıyla, kokusuyla, dokusuyla yeniden doğmuş gibi hissettiren Ege'nin havasını Türkiye'nin Başkenti Ankara'ya taşıyor.

Zengin sosyal alanlarıyla dikkat çeken Ege Vadisi projesinde çocuk havuzu, kumsal ve güneşlenme alanı, çocuk oyun alanları, ailelere özel SPA salonu, pilates salonu, spinning salonu, fitness merkezi, wellness ve SPA, vitamin clup, Fin hamamı ve buhar odaları da mevcut.

Ege Vadisi projesinde ayrıca yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz hobi atölye evi, özel günlerinizi ve toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz toplantı salonu, Ege mutfak atölyesi, karaoke ve playstation salonu, masa tenisi, serbest eğlence alanı, kütüphane ve sessiz dinlenme alanı, şehir terası ve Cafe Lounge alanı da sizler için tasarlandı.

Ege Vadisi Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Ege Vadisi’nde Taşınana Kadar Ödeme Yok

Başkent'te Ege Havası; Ege Vadisi

Sinpaş Ege Vadisi Herkesi Ev Sahibi Yapacak

Benzer Projeler