Konutta Dev Kampanyalar Devam Ediyor

Ev sahibi olmak isteyenler için Konutta dev kampanyalar devam ediyor. İstanbul'un Beylikdüzü, Pendik, Kartal gibi günden güne değerlenen bölgelerinde bulunan konut projelerinden kampanyalı olanları sizler için derledik. İşte dev kampanyalı konut projeleri...

Konutta Dev Kampanyalar Devam Ediyor
06.12.2017 - Çarşamba

Kredi faizlerinin yükseldiği bugünlerde ev almak isteyen vatandaşların talebini cevapsız bırakmak istemeyen konut geliştiricileri, konut projeleri için çeşitli kampanyalar başlattı. Avrupa Yakası'nda Başakşehir, Anadolu Yakası'nda Pendik, Kartal bölgelerindeki projeler için firmalar, ön satışa sunulan projelerde % 30'a kadar indirimi yaparken, faizsiz taksit imkanını da 96 aya kadar çıkardı. Konut geliştiricileri, bu bölgeerdeki projelerin fiyatları da ortalama 290 bin TL'den başlatıyor.

Beylikdüzü, Pendik, Kartal bölgesinde yükselen ve fiyatların minimumda tutulduğu kampanyalı konut projeleri:

METROLİFE PROJESİ

Metrolife projesi, Sinpaş GYO tarafından İstanbul'un Sancaktepe ilçesinde metronun hemen başında yükseltiliyor. Sinpaş Metrolif projesinde lansmana özel %30 indirim ve 48 ay taksit imkanıyla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Metrolife projesinde indirimlerle birlikte dairelerin fiyatları 290 bin TL'den başlıyor.

METROLİFE PROJESİ İÇİN TIKLAYIN

PRAVA KARTAL PROJESİ

Prava Kartal projesi, İstanbul'un gözde yatırım ilçelerinden Kartal'da İtibar İnşaat tarafından hayata geçirdi. E-5 Karayolu'nun yanı başında yükselen ve Sabiha Gökçen Havalimanına 15 dakika mesefede bulunan Prava Kartal projesinde özel ön talep fiyatı ve 25.000 TL peşinatla bugün alın ödemesine 2019 'da başlayın kampanya fırsatı bulunuyor.

PRAVA KARTAL PROJESİ İÇİN TIKALAYIN

ERGUVAN PREMIUM RESIDENCE PROJESİ

Erguvan Premium Residence projesi, İstanbul'un son yıllarda prim yapan bölgelerinden Kurtköy'de Erguvan İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 10 bin 350 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen Erguvan Premium Residence projesinde %40 peşin 36 ay senetli veya %5 peşin %15 teslimde ve %80 kredili şeklinde iki cazip kampanya bulunuyor.

ERGUVAN PREMIUM RESIDENCE PROJESİ İÇİN TIKLAYIN

ZİN D DİAMOND PROJESİ

Zin D Yatırım tarafından Çekmeköy'de hayata geçirilen Zin D Diamond projesinde 1+1 daireler 48 - 56 metrekare, 2+1 daireler 76 - 102 metrekare, 3+1 daireler 108 - 124 metrekare büyüklüğe sahip olacak şekilde tasarlandı. Banka kredisi, şirket finansmanı ve hemen tapu imkanı sunan projede 3+1 daireler 475 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. 

ZİN D DİAMOND PROJESİ İÇİN TIKLAYINIZ

LENS İSTANBUL PROJESİ

Kurtköy'de Lens Yapı imzasıyla yükselen Lens İstanbul projesi stüdyo, 1+1, 2+1 daire ve 2+1, 3+1, 4+1 loft daire seçenekleri sunan 1162 rezidans dairesi sunuyor. Vade farksız 72 ay taksit imkanıyla sahip olabileceğiniz Lens İstanbul projesinde 1+1 daireler 280 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı.

LENS İSTANBUL İÇİN TIKLAYINIZ

FARİLYA ASİA PROJESİ

istanbul'un değerine değer katan ilçelerinden Pendik'te yükselen Farilya Asia projesi, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika, Pendik Sahil ve İDO'ya 5 dakika, metroya 50 metre mesafede şehrin merkezinde yaşama fırsatı sunuyor. 388 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan projenin 2018 yılı haziran ayında teslim edilmesi bekleniyor.

FARİLYA ASİA İÇİN TIKLAYINIZ

NEF BAHÇELİEVLER PROJESİ

Sektörün öncü firması NEF imzasıyla Bahçelievler'de yükselen NEF Bahçelievler projesi Forbes Dergisi "Getiri Potansiyeli En Yüksek 50 Konut Projesi" listesinde yer alıyor. Peşin ödemede yüzde 20 indirim fırsatı sunulan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde dizayn edilmiş daire seçenekleri bulunuyor.

NEF BAHÇELİEVLER İÇİN TIKLAYINIZ

RESİM İSTANBUL NEFES

Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe'de hayata geçirilen Resim İstanbul Nefes projesi büyüklüğü 66 ila 230 arasında değişen; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi daire alternatifleri sunuyor. "Kirada Son Kış" sloganıyla yola çıkan projede 50 bin TL peşinat verildikten sonra taşınıp taksitleri ödemeye 2019 yılında başlama fırsatı veriliyor.

RESİM İSTANBUL NEFES İÇİN TIKLAYINIZ

AYDOS COUNTRY PROJESİ

Sektörün lider firmalarından Sinpaş GYO tarafından Sancaktepe'de inşa edilen Aydos Country projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuyor. Projede yüzde 5 peşinat verip hemen taşınabilme imkanı bulunuyor. Geriye kalan taksitleri ise taşındıktan 12 ay sonra ödeme başlama fırsatı sunuluyor. 

AYDOS COUNTRY İÇİN TIKLAYINIZ

STRADA BAHÇEŞEHİR PROJESİ

İstanbul'un her geçen gün değerine değer katan ilçelerinden Başakşehir'de Akzirve tarafından hayata geçirilen Strada Bahçeşehir projesinde büyüklükleri 60 metrekare ile 243 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor. 239.000 TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma fırsatını kaçırmayın.

STRADA BAHÇEŞEHİR İÇİN TIKLAYINIZ

DAİRE KARTAL PROJESİ

Bodur Gayrimenkul tarafından Kartal'da inşa edilen Daire Kartal projesi "Kataloğu Değil Anahtarını Al" sloganıyla görücüye çıktı. 3.15 metre tavan yüksekliği sayesinde ferah bir yaşam alanı sunulan projede bulunan 249 daire 299.000 TL' den başlayan avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu.

DAİRE KARTAL İÇİN TIKLAYINIZ

GÖKORMAN PROJESİ

Sinpaş GYO imzasıyla Ümraniye'de hayata geçirilen Gökorman projesi lokasyona yatırım, tasarıma yatırım ve markaya yatırım şeklinde topraktan kazanmanın 3 altın kuralını koyuyor. Lansmana özel yüzde 10 fiyat avantajı ve yüzde 5 peşinat 60 ay vade farksız taksit imkanı sunan projede yerinizi almak için acele edin.

GÖKORMAN İÇİN TIKLAYINIZ

Fırsat Projeleri

Çukurova Balkon

İSTANBUL / KARTAL

Balkon Hayatın Keyfidir!

Balkon Hayatın Keyfidir!

We Haliç

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

İstanbul'un Tam Merkezi...

İstanbul'un Tam Merkezi...

Erguvan Premium

İSTANBUL / PENDİK

Dev Kampanyada Biz de Varız...

Dev Kampanyada Biz de Varız...

Kordon İstanbul

İSTANBUL / KAĞITHANE

Gelecek Kağıthane'de Yeniden Şekilleniyor

Gelecek Kağıthane'de Yeniden Şekilleniyor

ARY Mevsim

İSTANBUL / SANCAKTEPE

ARY Mevsim

ARY Mevsim

Metrolife

İSTANBUL / SANCAKTEPE

Kapısında Metrosu, Girişinde Çarşısı, Karşısında Şehir Parkı

Kapısında Metrosu, Girişinde Çarşısı, Karşısında Şehir Parkı