Emlak Konut

İşte Emlak Konut GYO'nun 2019 Hedefleri

İşte Emlak Konut GYO'nun 2019 Hedefleri

2019 yılına ilişkin hedeflerini açıklayan Emlak Konut GYO, 2019'da KDV hariç 7.3 milyar lira satış 1.2 milyar lira net kar öngördüğünü duyurdu.

Emlak Konut'tan Konut Satışları Hakkında Açıklama!

Emlak Konut’tan Konut Satışları Hakkında Açıklama!

Emlak Konut Genel Müdürü Hakan Gedikli Gayrimenkul sektörünün ekonomik şartlara rağmen başarılı bir tablo çizdiğini belirterek, “Konut satışları bu yıl da rekor kırar” dedi.

Emlak Konut'tan Gurbetçilere Konut Fırsatı!

Emlak Konut’tan Gurbetçilere Konut Fırsatı!

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli, yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarının ev sahibi olmasını kolaylaştıracak fırsatları anlattı.

Merkez Ankara, Türkiye İçin Kazanç Vakti'ne Dahil Oldu!

Merkez Ankara, Türkiye İçin Kazanç Vakti'ne Dahil Oldu!

Merkez Ankara, lansman öncesi Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasına avantajlı fiyatlarıyla dahil oldu. Merkez Ankara projesi, ev sahibi olmak isteyen yatırımcılara, kampanya kapsamında yüzde 10 peşinat ve yüzde 0,98 faiz oranı ile bankasız-kefilsiz 120 ay vade imkanı sağlıyor.

Emlak Konut Beşiktaş Ve İkitelli'de Proje Yapacak

Emlak Konut Beşiktaş ve İkitelli'de Proje Yapacak

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İstanbul'da Beşiktaş ve Başakşehir'de yeni proje yapacak.

AND Pastel, Yatırımcıya 3 Seçenekli  Kampanya Sunuyor!

AND Pastel, Yatırımcıya 3 Seçenekli  Kampanya Sunuyor!

AND Gayrimenkul, gayrimenkul sektöründe devam Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasına AND Pastel projesi ile dahil oldu. AND Gayrimenkul, bu kampanyaya ek olarak, 2 farklı ödeme modelini de yatırımcılarına sunuyor.

Jandarma Dikimevi Arazisi Konut Alanı Olacak!

Jandarma Dikimevi Arazisi Konut Alanı Olacak!

Emlak Konut GYO, hafta içinde Başakşehir ve Beşiktaş ilçelerinde yer alan 17 adet arsayı toplam 387 milyon 6 bin 440 lira bedelle bünyesinde katmıştı. Arsa alımı kapsamında yer alan  ve Beşiktaş’ta bulunan Jandarma Dikimevi arazisi, konut alanı olarak değerlendirmek üzere, bölge imar planları yeniden düzenlendi.

Teknik Yapı Kazanç Vakti'ni Destekliyor!

Teknik Yapı Kazanç Vakti’ni Destekliyor!

Teknik Yapı Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyasına Dahil Oldu.Gayrimenkul sektörünün önemli saha oyuncularından Teknik Yapı, 29 Ağustos tarihinde başlayan ve Emlak Konut GYO’nun öncülüğünde ve iştiraki olan projelerde devam eden kampanya, 31 Ekim tarihine kadar sürecek.

Emlak Konut GYO, İstanbul'da 17 Arsa Satın Aldı!

Emlak Konut GYO, İstanbul'da 17 Arsa Satın Aldı!

Emlak Konut GYO, yatırım atağı kapsamında yeni projeleri için yatırımlarını hızlandırdı. Emlak Konut GYO bu kapsamda,  İstanbul  Başakşehir ve Beşiktaş ilçelerinde yer alan toplam 17 adet arsa için satın alma anlaşması imzaladı.