Miavita Beytepe Temsilcisi Sizi Arasın
Miavita Beytepe

Miavita Beytepe

ANKARA / ÇANKAYA
Projede Fırsat
Miavita Beytepe Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Miavita Beytepe kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Miavita Beytepe PROJE ÖZELLİKLERİ

Anadolu Akaryakıt ve Ticaret A.Ş tarafından inşa edilen MiaVita Beytepe projesi Ankara Beytepe’de 5 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.

MiaVita Beytepe projesi toplamda 114 konuttan oluşuyor. Projenin konut seçenekleri arasında 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. Daire büyüklükleri ise 89 ile 162 metrekare arasında değişiyor.

Park sorununun ortadan kaldırıldığı projede her daireye özel kapalı otopark ve misafirlere özel açık otopark yer alıyor. Özel depo alanları ile yer kaplayan fazlalıklar depolara kaldırılıyor. 

MiaVita Beytepe projesinin sunduğu sosyal olanaklar arasında  açık/kapalı spor alanı, tek pota basketbol sahası, kapalı havuz, cep sineması, sauna ve sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebileceğiniz cafe yer almaktadır. Her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü projede sakinlere çamaşırhane, kuru temizleme ve temizlik hizmetleri sunulmaktadır.

Özel güvenlik firmasıyla çalışan MiaVita Beytepe, 7/24 sesli ve görüntülü olarak izlenmektedir.

Lokasyon bakımından eşsiz bir yatırım fırsatı sunan MiaVita Beytepe projesi Hacettepe Üniversitesi'ne 5.8 kilometre, Bilkent Üniversitesi'ne 5.9 kilometre, ODTÜ'ye 14 kilometre, Başkent Üniversitesi'ne 11 kilometre, Çankaya Üniversitesi'ne 20 kilometre, Atılım Üniversitesi'ne 6.4 kilometre, Ufuk Üniversitesi'ne 5.1 kilometre, Kızılay'a 20 kilometre, Gordium AVM'ye 8.1 kilometre, Arcadium AVM'ye 6.6 kilometre, Çayyolu Güven Hastanesi'ne 5 kilometre, Galeria AVM'ye ise 6.7 kilometre mesafede yer alıyor.

Hemen tapu seçeneğinin yer aldığı MiaVita Beytepe'de daireler Haziran 2018'de teslim edilecek. 

Miavita Beytepe Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Konut Alacaklara Önemli Uyarılar!

Konutta dev kampanyalar devam ediyor

Başkentte Yeni Yapılara İhtiyaç Var

Bitcoin ile ev almak mümkün mü?

Miavita Beytepe: Peşinde Alımlarda %15 İndirim!