Nef Bahçelievler

Nef Bahçelievler

Timur Gayrimenkul 
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER
Nef Bahçelievler
Nef Bahçelievler

Nef Bahçelievler PROJE ÖZELLİKLERİ

Timur Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nef Bahçelievler projesi yüksek yatırım değeri ile dikkat çekiyor. Emsallerinden ayrılan bir proje olarak göz dolduran Nef Bahçelievler projesinde yer alan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon daire seçenekleri mevcut durumda. 

Toplamda bin 23 adet konutun yer aldığı Nef Bahçelievler projesinde bulunan dairelerin alan büyüklükleri 40 metrekareden başlıyor, maksimum 280 metrekareye kadar yükseliyor. Projede daireler dışında, konut sahiplerinin alışverişlerini rahatça yapabilmeleri için 10’dan fazla ticari ünite de yer alıyor. 

Doğayla iç içe bir yaşamı sunacak şekilde tasarlanmış bahçeleri, kat ve çatı bahçeleri, ile tüm blokların arasına yayılacak dinlenme alanları Nef Bahçelievler, şehrin ortasında doğal bir yaşamın kapısını aralıyor.

Nef Bahçelievler Nerede? 

Merkezi konumu ile ulaşım konusunda kolaylık sunan Nef Bahçelievler projesi adresi Mehmet Akif Cad. Bahçelievler/İstanbul olarak belirtiliyor.E-5'e 1, TEM'e 6 kilometre Keresteciler Tramvay Durağı'na sadece birkaç adımlık mesafede hayat bulan Nef Bahçelievler, Atatürk Havalimanı'na 5, Haliç Köprüsü'ne 6, metrobüs durağına ise sadece 1 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Nef Bahçelievler Teslim

Nef Bahçelievler teslim bilgisine göre projedeki dairelerin 2018 yılının Aralık ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.  Otoparklar, güvenlik sistemleri ve hayatınızı kolaylaştıracak birçok teknik donatının yanı sıra geniş sosyal ayrıcalıkların da yer aldığı projede her yaş grubuna hitap eden alanlar da yer alıyor.

Nef Bahçelievler Sosyal Olanaklar

Nef Bahçelievler sosyal donatı alanları bakımından da oldukça göz dolduran bir proje. Proje özellikleri arasında çocuk oyun alanları, oyan bölümleri, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, sauna, sinema, kafe, restoran, süs havuzları ve AVM de yer alıyor. Toplamda 45 dönümden meydana gelen Nef Bahçelievler arsasının 25 dönümü özel tasarlanmış peyzaj alanından oluşuyor. Nef Bahçelievler projesinde yer alan 9 bin metrekarelik teras ve kat bahçeleri de doğayı evlerin içine kadar getiriyor. Bunların yanında Nef Bahçelievler’in önünde ve yanında yaklaşık 20 bin metrekarelik bir park alanı da mevcut durumda.

Nef Bahçelievler Nerede?

Projenin HABERLERİ

İstanbul'un yeni gözdesi; Nef Bahçelievler

Futbol Yıldızları, Nef İçin Kamera Karşısında

Cazip Ödeme Seçenekleri Sunan 7 Konut Projesi

Nef Bahçelievler’de Yaşamak İçin 5 Neden

Nef açık artırma satışları başlıyor

Bahçelievler’de Yaşamak İçin 4 İyi Neden