Nef Bahçelievler

Nef Bahçelievler

Timur Gayrimenkul 
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER
Nef Bahçelievler
Nef Bahçelievler

Nef Bahçelievler PROJE ÖZELLİKLERİ

 

40 metrekare ila 280 metrekare arasında değişen büyüklükleri, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde dizayn edilmiş daire seçeneklerinin yanı sıra bünyesinde 10'dan fazla ticari ünite de barındıran Nef Bahçelievler, konumuyla da emsallerinden ayrılan bir proje olarak dikkat çekiyor.

Bin 23 konut ve ticari üniteleriyle E-5'e 1, TEM'e 6 kilometre Keresteciler Tramvay Durağı'na sadece birkaç adımlık mesafede hayat bulan Nef Bahçelievler, Atatürk Havalimanı'na 5, Haliç Köprüsü'ne 6, metrobüs durağına ise sadece 1 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Aralık 2018'de teslim edilmesi planlanan projede geniş peyzaj alanlarıyla da ön plana çıkıyor. Doğayla iç içe bir yaşamı sunacak şekilde tasarlanmış bahçeleri, kat ve çatı bahçeleri, ile tüm blokların arasına yayılacak dinlenme alanları Nef Bahçelievler, şehrin ortasında doğal bir yaşamın kapısını aralıyor.

Otoparklar, güvenlik sistemleri ve hayatınızı kolaylaştıracak birçok teknik donatının yanı sıra geniş sosyal ayrıcalıkların da yer aldığı projede her yaş grubuna hitap eden alanlar da yer alıyor.

Proje özellikleri arasında çocuk oyun alanları, oyan bölümleri, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, sauna, sinema, kafe, restoran, süs havuzları ve AVM de yer alıyor.

Nef Bahçelievler Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

İstanbul'un yeni gözdesi; Nef Bahçelievler

Futbol Yıldızları, Nef İçin Kamera Karşısında

Cazip Ödeme Seçenekleri Sunan 7 Konut Projesi

Nef Bahçelievler’de Yaşamak İçin 5 Neden

Nef açık artırma satışları başlıyor

Bahçelievler’de Yaşamak İçin 4 İyi Neden

Nef açık artırma ile 121 ticari ünite sattı! 

Nef Bahçelievler’de Kaçırılmayacak Fırsat