Strada Bahçeşehir Temsilcisi Sizi Arasın
Strada Bahçeşehir

Strada Bahçeşehir

Akzirve
İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
Projede Fırsat
Strada Bahçeşehir Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Strada Bahçeşehir PROJE ÖZELLİKLERİ

Bahçeşehir'de 350 bin metrekarelik inşaat alanında hayata geçirilen Strada Bahçeşehir projesi Akzirve Gayrimekul imzası taşıyor. Strada Bahçeşehir projesinde toplam 2.500 adet konut ve 100 adet ticari birim yer alıyor. 3 etap olarak inşa edilecek projede daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edildi. Daire büyüklükleri 60 metrekare ile 243 metrekare arasında değişiyor. 

BENZERSİZ LOKASYON

Akzirve Strada Bahçeşehir Projesi İstanbul’un Avrupa kapısı Bahçeşehir'de benzersiz bir lokasyona sahip. Bahçeşehir; yolların ve yönlerin kesişme noktasında kıymeti her gün katlanarak artan benzersiz bir lokasyon. Bir yanında Avrupa’nın en büyük havalimanı, diğer yanında İstanbul’un heyecanla beklenen yeni boğazı Kanal İstanbul. Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile batı İstanbul’un bağlandığı kavşak noktası, nüfusuna her yıl binler eklenen modern ve büyük şehir. Modern mimari yapıları, benzeri kentin hiçbir noktasında görülemeyecek büyüklükte şehir parkları, her gün gelişen sosyal imkânlarıyla vazgeçilmez bir yaşam alanı. 

KLASİK VE MODERN MİMARİ!

Klasik ve modern mimarisiyle; parkları, bahçeleri, benzersiz şehirleri, geçmişi ve bugünüyle büyük bir uygarlık birikiminin kesişim merkezi İtalya; ve bu uyarlığın yaşam dolu, neşeli insanlarıyla dolup taşan, çiçek kokan, hayat veren muhteşem caddeleri. İşte Strada bu yaşamı ve bu standartları Bahçeşehir’in kalbine, merkezine getiren büyük bir hayalin, kapsamlı bir projenin ismi. İtalyanca cadde anlamına gelen Strada, İstanbul’un canlı, keyifli ve benzersiz yeni sosyal merkezi olma iddiasıyla  hayatımıza giriyor. 

Kafeler, restoranlar, butikler, bankalar, marketlerle dolu caddeye bir asansör mesafesinde. Avrupa’nın en büyük havalimanı olan üçüncü havalimanına 20 dakika uzaklıkta. İstanbul Avrupa yakasının en büyük yaşam parkı olan Hayat Park’a bisikletle sadece 5 dakika. Kentin tarihini değiştirecek, heyecanla beklenen Kanal İstanbul’a 10 dakika mesafede. 

Strada Bahçeşehir'nin sosyal donatıları arasında açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, kafe, restoran, mağaza, market, açık hava oyun alanları ve geniş parklar yer alıyor.

STRADA BAHÇEŞEHİR PROJESİNE YAKIN ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Hillpark Bahcesehir, Titanic AVM Ispartakule, Akbatı, Nmerkez AVM, Eskule, Parkway, Sunflower Life Center, Metro Gross market, Prestige Mall, Atrium, Esenyurt N Merkez AVM

STRADA BAHÇEŞEHİR PROJESİNE YAKIN HASTANELER

Lokman Hekim Poliklinigi, VM Medicalpark Bahçeşehir, Özel VM Medical Park Hastanesi Bahçeşehir, Özel Reyap Hastanesi, Eslife Hospital, Özel Esencan Hastanesi, Esenyurt Devlet Hastanesi, Hale Ishakoğlu Kızılay Hastanesi, Avrupa Goz Merkezi Esenyurt, Bahçeşehir Semt Polikliniği, Kolan Tip Merkezi Esenyurt, Acıbadem Bahçeşehir Tıp Merkezi, Yeni Hayat Tıp Merkezi, Elitium Cerrahi Tıp Merkezi, Özel Esenşehir Tıp Merkezi

STRADA BAHÇEŞEHİR PROJESİNE YAKIN OKULLAR

Gökkuşağı Koleji, Büyükçekmece Doğa Okulları, Büyükçekmece Ruhi Sarıalp Spor Lisesi, Bahcesehir İmkb ATL EML, Nakipoğlu Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Toki Örnek Ortaokulu, Bahçeşehir Atatürk Anadolu Lisesi, Çakmaklı Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Bahçeşehir Okyanus Koleji, Istanbul Akademi Koleji, Özel Boğaziçi Lisesi, Okyanus Koleji, Cihangir Koleji Bahçeşehir Kampüsü, Bahçeşehir Doğa Koleji, FMV Isik Okullari Ispartakule, Mev Koleji Büyükçekmece, Özel Esenyurt Sınav Lisesi, MEF Okulları Bahçeşehir, Bahçeşehir Oxford Doğa Koleji, İbrahim Özaydın İÖO, Bilfen Bahçeşehir İlköğretim Okulu, Alkev Alman Koleji, Bahcesehir Amerikan Kultur Koleji

Strada Bahçeşehir projesi 3 etap olarak inşa ediliyor. İlk etabın Aralık 2018'de sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Diğer etapların teslim tarihleri ise şu şekilde planlandı; 

1. Etap Ocak 2018

2. Etap Ocak 2019

3. Etap Ocak 2020

STRADA BAHÇEŞEHİR PROJESİ FİYATI

Bahçeşehir'de Akzirve Gayrimekul imzasıyla hayata geçirilen Strada Bahçeşehir projesinin fiyatı herkes tarafından merak ediliyor. Sayfamızın üst kısmında bulunan form alanını doldurarak projenin fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Strada Bahçeşehir Nerede?

Projenin HABERLERİ

İstanbul’da Yatırım İçin Bu Yılın En Gözde Bölgeleri

Başakşehir'in iddialı yıldızı; Strada Bahçeşehir

Aremas, Cıtycape Dubaı Fuarı’da!

Konforu Yaşam Biçimi Haline Getiren 5 Proje

Strada Bahçeşehir'de Kaçırılmayacak Fırsat

Strada, Bahçeşehir’de En Karlı Yatırım!