Ev almanın en avantajlı yolu...

Özyazıcı İnşaat 

GÜNGÖREN / İSTANBUL
(212) 481 25 23

Özyazıcı İnşaat  Temsilcisi Sizi Arasın

Özyazıcı İnşaat 

1987 yılında kurulan Özyazıcı İnşaat, “İnsan yaşadığı yere benzer” ilkesi doğrultusunda kaliteli ve prestijli yaşam alanları sağlamak amacıyla proje üretmektedir. Konut sektöründe köklü bir yere sahip olan firma, bugüne kadar binlerce konut inşa etti. 

Güvenilir olmak ve verimli çalışmak gibi hassas konulara özellikle dikkat eden Özyazıcı İnşaat, her koşulda mükemmelliği hedeflemekte ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde hareket etmektedir. Standardın üzerinde işler çıkarmak amacı taşıyan Özyazıcı İnşaat, sürdürülebilir yaşam ilkeleri doğrultusunda ve çevreye saygılı projeler üretmektedir.

Firmanın Projeleri

Prestiji Ataköy'den Enerjisi Hayallerden...

Prestiji Ataköy'den Enerjisi Hayallerden...

E-5, metrobüs ve metronun kesiştiği noktada yükselen Route İstanbul projesinde,300 adet daire ve 20 adet ticari ünite yer alıyor.

Özemeksan Şehrin Evleri

Özemeksan Şehrin Evleri

Özemeksan İnşaat Şehrin Evleri geniş metrekareleri ve fonksiyonel iç mimari tasarımı sayesinde ferah yaşam alanları sunuyor.

Firmadan HABERLER

Bakırköy Emlak Endeksi Konut ve Bölge Analizi

Bakırköy Emlak Endeksi Konut ve Bölge Analizi

İstanbul'un Bakırköy ilçesine dair tüm detayları bulabileceğiniz Bakırköy emlak endeksi konut ve bölge analizini Projede Fırsat olarak sizler için derledik. Bu yazımızda Bakırköy konut değerleri, Bakırköy metrekare satış fiyatları, Bakırköy kira fiyatları gibi çok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İşte İzmir'in En Prestijli 16 Projesi!

İşte İzmir'in En Prestijli 16 Projesi!

İzmir'in en gözde 16 konut projesini sizin için derledik. İşte İzmir'de hayata geçirilen en prestijli konut projeleri...

Destek İçin Tıklayın
yukarı