Tarabya Life Temsilcisi Sizi Arasın
Tarabya Life

Tarabya Life

Svot Yapı
İSTANBUL / SARIYER
Tarabya Life Temsilcisi Sizi Arasın
Tarabya Life kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Tarabya Life PROJE ÖZELLİKLERİ

Svot Yapı, İstanbul'un en gözde bölgelerinden Tarabya'da Tarabya Life projesini hayata geçiriyor. 15 bin 300 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen Tarabya Life projesi, büyüklükleri 90 ila 296 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilen 256 daireden meydana geliyor.

Haziran 2018'de teslim edilmesi planlanan proje, Tarabya sırtlarında, orman ve deniz havasını birlikte sunabilen çok özel bir proje olarak dikkat çekiyor. Bölgedeki popüler AVM, Tarabya, İstinye ve Yeniköy sahiline yakınlığı, Boğaz sırtlarında olması, TEM çıkışına ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne olan lokasyonuyla da beğeni topluyor.

Metro, toplu taşıma ve deniz yolları gibi ulaşım akslarına kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir konumda yer alan Tarabya Life, iş dünyasının kalbi Maslak ofis kuleleri bölgesi, Borsa İstanbul, bölgedeki eğitim kurumları ve yine bölgenin en büyük özel hastanesi projenin hemen yanıbaşında bulunuyor.

11 bloklu deprem yönetmeliğine uygun, teknik donatılarıyla da A plus bir proje olan Tarabya Life projesinin özellikleri arasında açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, bilardo, çocuk oyun alanları, güneşlenme terası, masa tenisi, sauna, otopark alanı, orman manzarası ve güvenlik de yer alıyor.

Tarabya Life Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Her Anı Dolu Dolu Yaşamak İçin; Tarabya Life