Mod İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
Mod İstanbul

Mod İstanbul

Ortadoğu Grup 
İSTANBUL / KAĞITHANE
Projede Fırsat
Mod İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Mod İstanbul PROJE ÖZELLİKLERİ

Ortadoğu Grup tarafından 3 bin 770 metrekarelik arsa alanına inşa edilen Mod İstanbul projesi, kentsel dönüşüm projeleriyle ön plana çıkan Kağıthane'de hayata geçiriliyor. 60 milyon TL yatırım bedeliyle yükselen Mod İstanbul projesinde toplam 115 daire yer alıyor. Geniş perspektif için dizayn edilmiş oval pencereleriyle estetik görünüm kazanan Mod İstanbul'da daireler; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon olarak dizayn edildi. Proje 3 blok halinde yükseliyor ve toplam 115 daire bulunuyor. 

İnsan odaklı yaşamın ön planda tutulduğu Mod İstanbul'da estetik mimariye ağırlık verildi. Mod İstanbul dairelerinde zeminden tavana kadar uzanan boy camlar ve kayar sistemli ahşap paneller kullanıldı. Gün ışığından maksimum yararlanma imkanı sunan tavandan yere kadar uzanan camlar, aynı zamanda gün boyu enerjik kalmaya yardımcı oluyor. Belgrad Ormanı’nın etkileyici manzarası ile doğanın sessiz huzuru evde yaşanıyor. Peyzaj alanları ve kat bahçeleri ile Belgrad Ormanı manzarasına hakim olan dairelerde sakinlere doğal yaşam sunuluyor. Geniş kat bahçeleriyle toprağın ve çiçeklerin dokusunu evde hissetme imkanı veren Mod İstanbul, huzuru, güveni ve kaliteyi bir arada sunuyor.  

İç mekanlarda uzaktan kontrol imkanı sağlayan akıllı ev teknolojisine yer verildi. Soğuk kış aylarında evinize girmeden önce sıcaklığı yükseltmek, yazın sıcağında da klimaları çalıştırarak kontrolü sağlayabilirsiniz. Kapınıza gelen misafirleri intercom sistemi ile görebilir veya görevli ile iletişim sağlayabilirsiniz. Daire içerisinde eve gelmeden elektrik ve su ayarı kontrolünü, elektrikli cihazların çalıştırılmasını tek kumanda üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Böylece Mod İstanbul'da güvenli ve huzurlu bir hayata merhaba dersiniz.   

Mod İstanbul Nerede?

İstanbul'un en merkezi lokasyonlarından olan Kağıthane bölgesine yer alan Mod İstanbul açık adres bilgileri şöyle: Hamidiye Mah. Osmangazi Cad. No:11, 34408 Kağıthane/İstanbul

Şehir Artık Ayaklarınızın Altında

Lokasyonu bakımından da dikkat çekiyor. İstanbul'un merkezine komşu konumda bulunan Mod İstanbul; Mecidiyeköy ve Maslak'a 6 kilometre, Levent ve Şişli'ye 7 kilometre, Taksim'e 10 kilometre, Beşiktaş'a 11 kilometre, Fatih Sultan Mehmet köprüsüne 14 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Huzurlu ve sakin hayatın yanında keyifli dakikalar geçirmek isteyenleri de düşünen Mod İstanbul; Metro Grossmarket, Axis AVM, Bauhaus, Mediamarkt, Cevahir, Metrocity ve Kanyon'un tam ortasında yükseliyor.

Mod İstanbul Projesine Yakın Okullar

Eğitim kurumlarının arasında konumlanan Mod İstanbul; Haliç Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi Sadabad Kampüsü, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, İTÜ, Boğaziçi Üniversitesi, Haliç Koleji, Özel Sadabad Koleji ve Era Koleji'ne yakın mesafede bulunuyor.

Mod İstanbul Projesine Yakın Hastaneler

Mod İstanbul sakinlerinin sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için; Kağıthane Devlet Hastanesi, Sadabad Tıp Merkezi, Hastane Derindere, Florence Nightingale, Hospitalium Medical Group Çağlayan ve Özel Levent Hastanesi hizmet veriyor.

14 bin metrekare inşaat alanına sahip Mod İstanbul'da ayrıca 2 dönümü de yeşil alanlara ayrılmış durumda. Şehrin önemli iş noktalarına yakınlığının yanı sıra sosyal merkezlere yakınlığıyla da ev sahiplerine avantaj sağlıyor. Güvenliğin ön planda tutulduğu projede açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, 24 saat güvenlikli otopark ve komşuluk ilişkilerini güçlendirecek kafe da yer alıyor.

Mod İstanbul Nerede?

Projenin HABERLERİ

İstanbul’da Yatırım İçin Bu Yılın En Gözde Bölgeleri

Kağıthane'nin yeni ikonu Mod İstanbul

Mod İstanbul Projesi Nerede?

Mod İstanbul Projesi Daire Fiyatları Ne Kadar?

Mod İstanbul Projesi Teslim Tarihi

İstanbul'un Merkezinde Yaşamak için 5 Neden