Mod İstanbul

Mod İstanbul

Ortadoğu Grup
İSTANBUL / KAĞITHANE
Mod İstanbul
Mod İstanbul

Mod İstanbul PROJE ÖZELLİKLERİ

Mod İstanbul projesi, kentsel dönüşüm projeleriyle ön plana çıkan Kağıthane'de 60 milyon TL yatırım bedeliyle, ferah ve konforlu 115 daire olarak inşa ediliyor.

İnsan odaklı yaşamın ön planda tutulduğu Mod İstanbul'da estetik mimariye ağırlık verildi. Mod İstanbul dairelerinde zeminden tavana kadar uzanan boy camlar ve kayar sistemli ahşap paneller kullanıldı. Gün ışığından maksimum yararlanma imkanı sunan tavandan yere kadar uzanan camlar, aynı zamanda gün boyu enerjik kalmaya yardımcı oluyor. Belgrad Ormanı’nın etkileyici manzarası ile doğanın sessiz huzuru evde yaşanıyor.

Peyzaj alanları ve kat bahçeleri ile Belgrad Ormanı manzarasına hakim olan dairelerde, kullanıcılara doğal yaşamın ayrıcalıkları sunuluyor. Geniş kat bahçeleriyle toprağın ve çiçeklerin dokusunu evde hissetme imkanı veren Mod İstanbul projesi, yatırımcılarına huzuru, güveni ve kaliteyi bir arada sunuyor. İç mekanlarda uzaktan kontrol imkanı sağlayan akıllı ev teknolojisine yer verildi. Soğuk kış aylarında evinize girmeden önce sıcaklığı yükseltmek, yazın sıcağında da klimaları çalıştırarak kontrolü sağlayabilirsiniz.

Kapınıza gelen misafirleri intercom sistemi ile görebilir veya görevli ile iletişim sağlayabilirsiniz. Daire içerisinde eve gelmeden elektrik ve su ayarı kontrolünü, elektrikli cihazların çalıştırılmasını tek kumanda üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Böylece Mod İstanbul'da güvenli ve huzurlu bir hayata merhaba dersiniz.

Mod İstanbul Projesi Kat Planları

Geniş perspektif açılı dizayn edilmiş oval pencereleriyle, yaşam mekanlarına estetik  bir görünüm kazandıran Mod İstanbul'da daireler; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon olarak dizayn edildi. Proje, 3 blok halinde yükseliyor ve toplam 115 daire buluşuyor.

Mod İstanbul Projesi Nerede?

İstanbul'un en merkezi lokasyonlarından olan Kağıthane bölgesine yer alan Mod İstanbul konut projesi, Hamidiye Mah. Osmangazi Cad. No:11, 34408 Kağıthane-İstanbul adresinde yükseliyor. İstanbul'un merkezine komşu konumda bulunan Mod İstanbul; Mecidiyeköy ve Maslak'a 6 kilometre, Levent ve Şişli'ye 7 kilometre, Taksim'e 10 kilometre, Beşiktaş'a 11 kilometre, Fatih Sultan Mehmet köprüsüne 14 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Huzurlu ve sakin hayatın yanında, keyifli dakikalar geçirmek isteyenleri  içinde Mod İstanbul; Metro Grossmarket, Axis AVM, Bauhaus, Mediamarkt, Cevahir, Metrocity ve Kanyon'un tam ortasında konumlanıyor.

Mod İstanbul Projesi Yakın Çevre

Eğitim kurumlarının arasında konumlanan Mod İstanbul; Haliç Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi Sadabad Kampüsü, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, İTÜ, Boğaziçi Üniversitesi, Haliç Koleji, Özel Sadabad Koleji ve Era Koleji'ne yakın mesafede bulunuyor. Mod İstanbul sakinlerinin sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için Kağıthane Devlet Hastanesi, Sadabad Tıp Merkezi, Hastane Derindere, Florence Nightingale, Hospitalium Medical Group Çağlayan ve Özel Levent Hastanesi hizmet veriyor.

Mod İstanbul Projesi Sosyal Donatıları

Mod İstanbul, 2 dönümü deşil alanlara ayrılmış alanda 14 bin metrekare inşaat alanına sahip.Şehrin önemli iş noktalarına yakınlığının yanı sıra, sosyal merkezlere yakınlığıyla da ev sahiplerine avantaj sağlıyor. Güvenliğin ön planda tutulduğu projede: açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, 24 saat güvenlikli otopark ve komşuluk ilişkilerini güçlendirecek ve sosyalleşmeye katkı sunan kafeler de yer alıyor.

Mod İstanbul Projesi Teslim Tarihi

Ortadoğu İnşaat imzası taşıyan ve Kağıthane'de 3 bin 770 m2 alanda konumlanan Mod İstanbul projesi, 3 blokta 115 konuttan oluşan dairelerinin teslimini 2018 yaz döneminde  yapmayı planlanıyor.

Mod İstanbul Nerede?

Projenin HABERLERİ

Mod İstanbul Fiyatları ve Teslim Tarihi

Lüks Konutlarda Yatırım Fırsatları

Mod İstanbul daire fiyatları ne kadar?

Artık Evinize En Kısa Yoldan Gideceksiniz

Bu Proje İle 5 Adımda Modunuz Değişecek

Avrupa Yakası’nın En Avantajlı 5 Konut Projesi

Fırsat Projeleri

Akzirve Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Akzirve Strada Bahçeşehir'den Büyük Fırsat

Akzirve Strada Bahçeşehir'den Büyük Fırsat

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Skyland İstanbul

İSTANBUL / ŞİŞLİ

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika

Aydos Country

İSTANBUL / SANCAKTEPE

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika

Sinpaş Marina Ankara

ANKARA / ÇANKAYA

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika