Mina Towers Temsilcisi Sizi Arasın
Mina Towers

Mina Towers

Başaran Gayrimenkul
İSTANBUL / KADIKÖY
Projede Fırsat
Mina Towers Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Mina Towers PROJE ÖZELLİKLERİ

Gayrimenkul sektörünün güçlü saha oyuncularından Başaran Holding tarafından hayata geçirilen Mina Towers projesi, kentsel Dönüşüm kapsamında Fikirtepe’de inşa ediliyor.

Kentsel Dönüşümüm gülen yüzü olarak Fikirtepe bölgesinde 3 kule olarak inşa edilen Mina Towers, yatırımcılarına yeni ve modern bir yaşam alanı sunuyor. Proje,1.500 daire ve 95 ticari birimden oluşuyor.

Kullanıcılarının rahat ve konforu için her detaya büyük önem verilen konut projesinde, yatırımcıların her türlü kullanımına olanak sağlayan, farklı özellik ve büyüklükte daireler tasarlandı. İstanbul’un Anadolu yakasında huzurlu bir yaşam vaad eden Mina Towers, 26 bin metrekare alanda 24 katlı 3 ayrı kule olarak yükseliyor.

HER YERE KOLAY ULAŞIM!

 Mina Towers’da, 55 ila 300 metrekare arasında değişen büyüklüklerde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5,5+1 daire seçenekleri mevcut.

Projede, konutların 2018 yılında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Mina Towers, mimari yapısı  kadar sosyal donatıları ile de ilgi görüyor.

Sosyal donatıları arasında; kulelerin tepesinde yer alan yüzme havuzu, sauna, yürüyüş parkuru, fitness salonu, spa, dinlenme alanları, spor alanları yer alıyor.

 

Mina Towers Nerede?

Projenin HABERLERİ

Kentsel Dönüşümün Gülen Yüzü; Mina Towers

Kentsel Dönüşümde En Çok Fikirtepe Kazandırıyor!

Fırsat Projeleri