DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Marina 24 Temsilcisi Sizi Arasın
Marina 24

Marina 24

24 Gayrimenkul
İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE
Projede Fırsat
Marina 24 Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Marina 24 PROJE ÖZELLİKLERİ

Marina 24 Projesi, sektörün başarılı markalarından 24 Gayrimenkul tarafından, İstanbul Büyükçekmece ilçesi Mimaroba lokasyonunda  30 dönüm arazi  üzerinde, 312 Residence konut, 55 Penthouse, 40 Adet Bahçe ve Teras Dubleksi olarak hayata geçiriliyor.

Proje, kullanıcılarına eşsiz manzarası sayesinde  gün batımını seyretme, deniz kıyısında sabah yürüyüşleri yapma, bisiklet parkuru olanağı ile  mavi ve yeşilin bütünleştiği parklarda yaşam sevinci sunuyor. Marina 24 projesi; Sanat Sokağı, Performans Meydanı, Marina Gurme Çarşısı, İskelesi ve 13 km sahiliyle nitelikli bir sosyal yaşantıyı da beraberinde getiriyor.

Marina 24 Projesi Kat Planları

Projede toplam  312 Residence, 55 Penthouse, 40 Adet Bahçe ve Teras Dubleksi bulunuyor.  Konut seçenekleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1'den oluşan Marina 24 projesinde  ayrıva konut alanları  72 ila 256 m2 arasında değişiyor.

Marina 24 Projesi Nerede?

Marina 24 Projesi, İstanbul’un içinde, karmaşadan uzak modern bir sahil semti olarak hayat buluyor. Mimaroba’da 30 dönüm arazi üzerine kurulan Marina 24; residance, bahçe ve teras dubleksleri ve sahile açılan Gurme Çarşısı ile sahil yaşamını yeniden yorumluyor.

Marina 24 Projesi Yakın Çevre

Marina 24 projesi konumlandığı Mimaroba sahilinin ayrıcalıklı konumu sayesinde hem eşsiz bir manzara hem de  her yere kolay ulaşım olanağı sağlıyor. Proje, lokasyon avantajı sayesinde sağlık, eğitim ve alıveriş merkezlerine oldukça yakın mesafede yer alıyor. Projenin çevresinde yer alan merkezlerden bazıları şöyle: Büyükçekmece Devlet Hastanesi ve Koç Diyaliz Büyükçekmece, Özel BioAtlas Polikliniği, Büyükçekmece Kolan Hastanesi, Medicell Tıp Merkezi, 2000 Tıp Merkezi, Tepecik Aile Sağlığı Merkezi ve Büyükçekmece Kolon Hastanesi.

Uğur Hazırlık Anadolu Lisesi, Büyükçekmece Anadolu Lisesi, Gilman Durukan Orta Okulu, Dr. Hasan Akgün İlkokulu, Tepecik Hüsnü M. Özyeğin Anadolu Lisesi, Akçansa Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu, Büyükçekmece BMK, Mimarsinan Okyanus Koleji, Doç. Dr. Burhan Bahriyeli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Güzelce Doğa Koleji, Mimaroba Ortaokulu, Yönelim Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi,

Yalçın Çiftçioğlu İlköğretim Okulu, Özel Mektebim Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Büyükçekmece Atatürk Anadolu Lisesi, Mimaroba Sınav Temel Lisesi, Emlak Konut Mimar Sinan Anadolu Lisesi, Erdem Beyazıt İlköğretim Okulu, Akademi Koleji, Ayşe Erkan Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi, Büyükçekmece Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ve Münevver Kemal Özver Anadolu Sağlık Meslek Lisesi. Aymerkez, Cornerlife Mimaroba, Atirus ve Expo 34.

Marina 24 Projesi Sosyal Donatıları

Marina 24 projesinde Sanat Sokağı, Performans Meydanı, Marina Gurme, Babalu Çocuk Aktivite Merkezi, Babalu Water Park, İskele, Amfi Tiyatro, Çocuk Oyun Alanları, Evcil Hayvan Park Alanı, Tenis Kortu, Basketbol Sahası,  Zen Bahçesi, Dinginlik Sediri, Sonsuzluk Havuzu, Açık/Kapalı Yüzme Havuzları, Fitness - GYM, Hamam, Sauna, Spa-Wellness, Çok Amaçlı Stüdyo Alanları, Parti/Davet Odası, Cep Sineması, Oyun Odası, Lounge Alan gibi birçok sosyal donatı da hayatınıza keyif katacak.

Marina 24 Projesi Teslim Tarihi

Konutların 2019'da bitirilmesi öngörülen Marina 24 projesinde, 2+1 ile 5+1 arasında daire seçenekleri mevcut.

Marina 24 Nerede?

Projenin HABERLERİ

Marina 24, Yüzde 60 Prim Fırsatı Sunuyor!

"Marina24 Beklenen İlgiyi Görüyor"

Marina 24’te Tatil Tadında Bir Yaşam, Sakinlerini Bekliyor

24 Gayrimenkul'den Yeni Proje

İstanbul'da Yaşam Sahile Taşınıyor; Marina 24

İstanbul’da Yatırım İçin Bu Yılın En Gözde Bölgeleri

Fırsat Projeleri

Yücelpark

İSTANBUL / KARTAL

Teknik Yapı'da Kefilsiz Bankasız Ev Sahibi Olmak Çok Kolay

Teknik Yapı'da Kefilsiz Bankasız Ev Sahibi Olmak Çok Kolay

Mavera Villa

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Mavera Villa'da %20 İndirim Fırsatı

Mavera Villa'da %20 İndirim Fırsatı

Başakkent Gölet

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Başakkent Gölet'te Sadece Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Başakkent Gölet'te Sadece Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

45 Yıldır İnşa Ettiğimiz Güven ve Mutlulukla Kalplerde 1'iz.

45 Yıldır İnşa Ettiğimiz Güven ve Mutlulukla Kalplerde 1'iz.

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

Ev Hayalinizi Değil Ödemenizi 1 Yıl Erteleyin

Ev Hayalinizi Değil Ödemenizi 1 Yıl Erteleyin

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Estonşehir Koru 'da Az Katlı Hayat

Estonşehir Koru 'da Az Katlı Hayat