İstanbul'da Yatırım İçin Bu Yılın En Gözde Bölgeleri

İşte İstanbul’da gayrimenkul yatırımı yapmak için bu yıl değerine değer katan bölgelerden birkaçı…

İstanbul'da Yatırım İçin Bu Yılın En Gözde Bölgeleri
03.05.2017 - Çarşamba

İşte İstanbul’da gayrimenkul yatırımı yapmak için bu yıl değerine değer katan bölgelerden birkaçı…

 

Büyükçekmece

Beylikdüzü, Esenyurt ve Silivri’ye komşu konumda olan Büyükçekmece ilçesi son yıllarda yatırım değeri katlanan bölgelerden biri. Uzun bir sahil şeridine sahip olan Büyükçekmece bölgesi yazlık bölge olarak çok rağbet görüyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmasıyla bölgede hayata geçirilecek olan metro ve teleferik hattıyla buradaki emlak piyasası daha da canlanacak.

 

Büyükçekmece konut projeleri için tıklayınız.

 

 

Sancaktepe

Kuzey Marmara Otoyolu'nun Anadolu Yakasında iki çıkış noktası arasında konumlanan Sancaktepe bölgesi, birçok firmanın markalı projeleri için tercih ettiği bölgelerden biri. Sınırları içinde prestijli projelere ev sahipliği yapan Sancaktepe, inşaatı halen devam eden Türkiye'nin en büyük hastanesinin hizmete girmesi ve 2020 yılında bitirilemesi planlanan Çekmeköy-Sultanbeyli projesinin tamamlanmasıyla daha da değerlenecek. Sancaktepe, halen erişilebilir arsa stoku barındırmasından dolayı inşaat firmalarının yoğun merceği altında.

 

Sancaktepe konut projeleri için tıklayınız.

 

Kartal

İstanbul’un merkez noktalarından olan ve çok sayıda prestijli projenin yer aldığı Kartal’da konut fiyatları giderek tırmanıyor. Kentsel dönüşümün de yoğun olarak uygulandığı bölgenin değeri hızlı bir şekilde katlanıyor. Bölgede bulunan projeler özellikle kıyı şeridinde yoğunluk kazanıyor ve yeni projelerin eklenmesi ile bölgenin emlak değeri de yükseliyor.

 

Kartal konut projeleri için tıklayınız.

 

Eyüp

Özellikle tarihi dokusu ve ulaşım kolaylığı ile ön plana çıkan Eyüp, genel olarak aile yaşamının yoğunlukta olması nedeniyle oturum amaçlı ev almak için en tercih edilen bölgelerden biri. 2017 yılı içerisinde yapım sözü verilen metro hattı ile daha da değerlenecek olan Eyüp yapımı tamamlananların yanı sıra yeni konut projelerine de ev sahipliği yapıyor. Eski yapılanmanın yoğunlukta olduğu bölgede uygulanan kentsel dönüşüm çalışmaları da bölgenin değerini daha da yukarı taşıyacak.

Eyüp konut projeleri için tıklayınız.

 

Kağıthane

İstanbul’un en gözde bölgelerinden biri olan Kağıthane, gayrimenkul alımı açısından oldukça ilgi gören bir bölge. Bölge, uzun zamandır gündemde olan ve tamamlandığında Mecidiyeköy’den Mahmutbey’e kadar olan bölgeyi birbirine bağlayacak metro istasyonu ile daha da değerlenecek. Konut fiyatlarının üst seviyelerde olduğu bölgede, gelecek yatırımlarla birlikte bu seviyenin daha da yükseleceği apaçık.

Kağıthane konut projeleri için tıklayınız.

 

Başakşehir

Halihazırda arsa stoku ile dikkatleri çeken Başakşehir, özellikle son yıllarda daha da değerlenen bir bölge. Büyük ölçekli konut projelerinin birbiri ardına hayata geçirildiği bölgede yapımına devam edilen projelerle birlikte emlak fiyatları giderek tırmanacak.

Yapılanmanın hızla arttığı Başakşehir yakın bir gelecekte merkezi olmanın sinyallerini veriyor. Planlama açısından gecekondulaşmanın olmadığı bölgede, markalı konutların yeni adresi olarak prim potansiyelinin daha da artacağını söylemek mümkün.

 

Başakşehir konut projeleri için tıklayınız.

 

Pendik

Çok sayıda büyük projenin yükseldiği ve devam eden prestijli projelerle birlikte gayrimenkul fiyatlarında ciddi bir artışın yaşandığı Pendik, İstanbul’un yeni merkezlerinden biri olma yolunda.Projede halen makul seviyelerde seyreden Pendik’de emlak fiyatları giderek yükselen bir skalaya sahip. Pendik Tavşantepe metrosunun hizmete girmesi ile daha da değerlenen proje özellikle yatırım yapmak isteyenlerin gözdesi durumunda.

Pendik konut projeleri için tıklayınız.

 

Şile

Turizm açısından oldukça ilgi çeken bölgelerden olan Şile, hem İstanbul’a olan yakınlığı hem de ulaşım kolaylığı nedeniyle özellikle son yıllarda oturum amaçlı olarak da rağbet görmeye başladı. Buna bağlı olarak emlak yatırımlarının da hız kazandığı Şile'de önümüzdeki yıllarda teknokent kurulması ve yeni üniversiteler açılması da gündemde. Bunlara ek olarak bölgede hayata geçirilen marina liman yenileme ve rekreasyon projesiyle de değeri katlanacak olan Şile, gelecek vaat eden bölgelerden biri.

Şile konut projeleri için tıklayınız.

 

Beyoğlu

Konut amortismanının en kısa olduğu ilçelerden olan Beyoğlu, konumuyla ayrı dokusuyla ayrı cazibe merkezlerinden biri... İstanbul’un gözbebeği bölgelerinden biri olan Beyoğlu’na konumu itibariyle İstanbul’un göbeği desek yeridir. Her metrekaresi ayrı kıymetli olan ve emlak fiyatlarının yüksek seviyelerde seyreden ilçelerden olan Beyoğlu’nda hayata geçirilen başarılı kentsel dönüşüm projeleri bölgeni değerine değer katıyor. 

Beyoğlu konut projeleri için tıklayınız.

Fırsat Projeleri

Resim İstanbul Nefes

İSTANBUL / SANCAKTEPE

Hayallerin Gerçeğe Dönüştüğü Yer

Hayallerin Gerçeğe Dönüştüğü Yer

Piyalepaşa İstanbul

İSTANBUL / BEYOĞLU

Piyalepaşa İstanbul

Piyalepaşa İstanbul

Mod İstanbul

İSTANBUL / KAĞITHANE

Mod İstanbul

Mod İstanbul

Yeni Nesil Eyüp

İSTANBUL / EYÜP

Yeni Nesil Eyüp

Yeni Nesil Eyüp

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün