Zen Suites Fiyat Listesi Ve Teslim Tarihi

Zen Suites projesi Muğla'nın gözde tatil bölgesi Bodrum Gündoğan'da Zen Yatırım İnşaat imzasıyla yükseliyor. Zen Suites Fiyat Listesi ve teslim tarihi gibi bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Zen Suites Fiyat Listesi Ve Teslim Tarihi
12.07.2018 - Perşembe

Bodrum Merkeze 27 dakika Yalıkavak'a ise 10 dakikalık mesafede yer alan Bodrum'un şirin ve küçük bir köyü olan Gündoğan'da Zen Yatırım İnşaat güvencesi ve tecrübesiyle hayata geçirilen Zen Suites Gündoğan projesi, uyandığınızda eşsiz deniz manzarasını seyrederek kahvaltınızı yapacağınız, akşamları sessizliğin huzurunu dinleyeceğiniz denizi ve kumsalıyla muhteşem Bodrum koyunda start alıyor.

ZEN SUITES PROJE ÖZELLİKLERİ

76 adet daire, villa ve rezidanstan oluşan ve metrekareleri 120 ile 400 arasında değişen 2+1, 3+1, ve 4+1 şeklinde tasarlanmış normal ve dubleks tipte konutlardan oluşan Zen Suites projesi, sonsuzluk havuzları ile beğeni topluyor.

ZEN SUITES NEREDE?

Estetik mimarisi ve ferah iç tasarımıyla ön plana çıkan Zen Suites projesine ulaşım da çok kolay. Bodrum Otogar'a 29 kilometre mesafede inşa edilen Zen Suites projesi, Gündoğan merkeze 50 metre, mağazalara 50 metre, otogara 150 metre, Yalıkavak'a 6 kilometre, Ortakent'e 16 kilometre, havaalanına da 49 kilometrelik uzaklıkta yer alıyor. Dört mevsim tatil havasında yaşayacağınız bir proje olarak beğeni toplayan proje, lüksün ve konforun yeni adresi oluyor. 

ZEN SUITES ÖRNEK DAİRE VE KAT PLANI 

Dış mimarisi kadar iç mimarisi de en ince ayrıntısına kadar kaliteden ödün vermeden dizayn edilen Zen Suites projesi 2 ayrı adada 19 blok halinde tasarlanıyor. Zen Suites kat planı ise 2+1 daireler 120 metrekare ile 220 metrekare arasında 3+1 daireler 240 metrekare, 4+1 daireler ise 240 metrekare ile 400 metrekare olarak dizayn edildi. İşte Zen Suites  kat planı:

ZEN SUITES FİYAT 

İnşaat çalışmalarına başlanacak olan projede fiyat bilgisi henüz açıklanmadı. 

ZEN SUITES TESLİM TARİHİ

Zen Yatırım İnşaat firmasının Muğla’nın Bodrum İlçesi Gündoğan Mahallesi’ndeki bir alanda start vereceği Zen Suites projesinin teslim tarihi henüz kesinleşmedi.

ZEN SUITES BODRUM AYRICALIKLARI

Standart bina özelliklerinin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Zen Suites projesi, lüks konseptiyle seçkin bir yaşamın kapısını aralıyor. Projenin sosyal donatıları arasında SPA, yogo alanları, güneşlenme terası, sosyal tesis, iskele, sonsuzluk havuzu, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, sosyal tesis restoran ve açık otopark da bulunuyor.

Fırsat Projeleri

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'den Cazip Fiyat Fırsatı!

Strada Bahçeşehir'den Cazip Fiyat Fırsatı!

Skyland İstanbul

İSTANBUL / ŞİŞLİ

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

Uplife Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Uplife Kadıköy'de %25 İndirim Avantajı

Uplife Kadıköy'de %25 İndirim Avantajı

Validebağ Konakları

İSTANBUL / ÜSKÜDAR

Şehrin Merkezinde Konak Yaşamı

Şehrin Merkezinde Konak Yaşamı

Nevbahar Üsküdar

İSTANBUL / ÜSKÜDAR

Üsküdar'ın Merkezinde Çok Özel Bir Yaşam

Üsküdar'ın Merkezinde Çok Özel Bir Yaşam

Kuzeyşehir Koru

İZMİR / MENEMEN

Türkiye'nin En İddialı Ödeme Planı

Türkiye'nin En İddialı Ödeme Planı