OTOSTAT; Her Yönden Farklı, Her Yönden Karlı Yatırım!

OTOSTAT; Her Yönden Farklı, Her Yönden Karlı Yatırım!
02.03.2017 - Perşembe

Gün geçtikçe yatırım değeri artan bölgeler arasında yer alan Sancaktepe, sektörün deneyimli markası Gülan Grup tarafından, 200 milyon TL yatırım bedeli ile inşa edilen Otostat projesi için tercih edilen lokasyon oldu.

Projenin özellikle 2. el otomotiv sektörünün markaları, alıcılar ve ayrıcalıklı hizmetleri ile kendi alanında önemli bir merkez olması hedefleniyor. Gülan Grup, hayata geçirilen Otostat projesi öncesinde de Üsküdar, Çekmeköy, Etiler ve Bodrum başta olmak üzere bir çok değerli lokasyon ve bölgelerde inşa ettiği inşaat yatırımları ile biliniyor.

Gelecekte yatırım değeri daha da artacak olan Sancaktepe bölgesinde 200 milyon TL’lik yatırım bedeli ila hayat bulan Otostat projesinin, özellikle otomotiv açısından ülke genelinde önemli bir merkez olması hedefleniyor. Proje kapsamında; sektörün önemli ve bilinen markalarına ait yetkili bayiler ile ikinci el otomobil pazarında hizmet sunan galeri, firma ve tedarikçi gibi aracıların bir arada hizmet sunması amaçlanıyor.

Otostat, 340 Ticari Bölümden Oluşuyor!


Yatırım değeri açısından da önemli bir lokasyon olan TEM Sancaktepe’de bölgesinde 130 bin m2 alanda konumlanan projede, 340 bağımsız bölüm, her kata bağımsız giriş ve 4 katlı bir kompleks mevcut. Otostat projesinde 1.etabı 2017’nin son çeyreğinde bütünün projenin ise, 2018 yılı sonunda bitirilmesi hedefleniyor. Arabası ile Otostat’ı ziyarete gelenlerin, projenin her yerini araba ile gezmesinin mümkün olacağı ve Anadolu yakasında en çok değer kazanan bölgesinde yer alan projenin, kompleks bölümünde yer alan ticari birimlerin yüzde 10’u şimdiden satıldı.

 

Otostat’a, 24 Odalı Özel Otel!


Komplekste yer alacak firma ve işyerlerine de 1.200 araçlık otoparkta, araç stoğu yapmalarına olanağı sunulacak. Otostat projesi, çevre dostu unsurları yanı sıra; Sabiha Gökçen Havalimanı, Kadıköy Minibüs Yolu, Ataşehir Finans Merkezi ve TEM Çamlıca gişelerine olan yakınlığı sayesinde yatırımcılarına kentin her yerine kolay ulaşım olanağı sunuyor. Otostat projesinde,40 ticari birim yer alıyor ve işyerlerinin büyüklüğü ise, 180 ila 2.500 m2 arasında değişiyor.

Kullanıcıları konforu için her ayrıntının düşünüldüğü Otostat projesinde, toplantı salonları, 24 odalı bir otel, restoran, sosyal alan, market, spor salonu ve cafe yer alıyor. Otostat’ta yer alacak hizmetler arasında müzayede düzenlenmesi, araçlarla ilgili her türlü ekspertiz, kuaför, fotoğraflama hizmetleri, bakım ve onarım çalışmaları yer alacak.

 

Fırsat Projeleri