Okkalar İnşaat'tan Yatırım Atağı: 4 Yeni Proje!

Okkalar İnşaat, başarılı konut projelerini İstanbul’a taşımaya başladı.

Okkalar İnşaat'tan Yatırım Atağı: 4 Yeni Proje!
09.03.2017 - Perşembe

Okkalar İnşaat, başarılı konut projelerini İstanbul’a taşımaya başladı. Sektörün önemli ve güvenilir markaları arasında yer alan Okkalar, hayata geçirdiği yeni projelerle büyümeye devam ediyor. Hedef büyüten Okkalar inşaat, 2017 yılı içinde 4 ayrı konut projesini hayata geçirecek.

Gayrimenkul sektöründe yaşanan hareketlilik, yatırımcılar alanında olduğu kadar  konut üreticisi konumunda olan inşaat firmalarının da yatırım alanında ard arda yeni projeleri hayata geçirmeleri nedeni ile yaşanıyor. Hızlı büyüme trendinde olan Okkalar inşaat 2017 yılda toplam 4 inşaat projesini hayata geçirme kararında.

Firma yeni projelerini “Arma” serisi adı altında toplamayı amaçlıyor. Okkalar İnşaatın hayata geçirmeyi hedeflediği projelerim 3’ü İstanbul 1 tanesi ise, Konya’da yer alacak. Firmanın, 200 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçireceği projeler: Arma Menta, Arma Kent, Arma Modern ve Arma Cadde adını taşıyor.

Okkalar İnşaat’tan, Yatırımın Arması!

Sektördeki hareketliliğin olumlu bir gelişme olduğuna değinen Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, 2017 yılında yapmayı planladıkları yatırımları değerlendirdi. Mahmut Okka, “Üçü İstanbul’da biri Konya’da olmak üzere “Yatırımın Arması” olacak dört yeni projeyi 190 milyon liralık yatırımla hayata geçiriyoruz. İstanbul’da inşa edeceğimiz Arma Menta, Arma Modern ve Arma Cadde projelerimizi Mart ayıyla beraber satışa sunduk ve projelerimiz şimdiden büyük ilgi gördü. Yıl sonuna kadar da projelerin tamamının satışını gerçekleştireceğiz” dedi.

Okkalar’dan 4 Yeni Proje!

İstanbul’un Kartal ilçesinde 5  bin m2 alanda, Aydos Ormanı’nın yakınında konumlanan Arma Menta projesi, yatırımcılarına doğa ile baş başa bir yaşam sunuyor. Kentin her yerine bir çok ulaşım alternatifi sunan proje, 22 bin m2 inşaat alanı içerisinde farklı tipteki oda seçeneklerinden oluşuyor. Toplam 158 daire ve 9 ticari birimin yer alacağı Arma Menta konut projesinde daire tipleri 2+1 ve 3+1 daire alternatiflerinden oluşuyor. Bir çok ayrıcalıklı sosyal donatıları bulunan Arma Menta projesinde, kış bahçesi de mevcut.

Maltepe lokasyonunda yer alacak olan Arma Modern projesi ise, lüks ve konforu buluşturan 32 ayrıcalıklı konuttan meydana geliyor. Arma Modern projesi, kent ve sosyal yaşamın yoğun olduğu Maltepe’de, 4 bin 155 m2 inşaat alanı üzerinde konumlanıyor. Tek blokta 8 katlı olarak inşa edilecek olan butik projede daire tip ve büyüklükleri ise şöyle; 2+1 daireler 95 m2, 3+1 daireler  ise, 105 m2 olarak planlandı.

Okkalar İnşaat’ın İstanbul Kadıköy, Göztepe Mahallesi’nde inşa edeceği Arma Cadde projesi,  2 bin 795 m2 inşaat alanına sahip bir proje, ayrıcalıklı ve konforlu 24 daireden meydana geliyor. Bulunduğu bölgede merkezi bir konuma sahip olan proje,12 katlı tek bloktan oluşuyor. Mimarisi kadar ferah ve aydınlık dairelerinin iç mekanı  ile de dikkat çeken Arma Cadde projesi yatırımcılarına karlı bir yatırım alternatifi sunuyor.

Okkalar İnşaat’ın, 2017 yılında inşa edeceği 4.cü  proje olan Arma Kent projesi, Konya’nın Selçuklu İlçesi’nde, 53 bin 450 m2 inşaat alanında yükselecek. Proje toplamda  3 blok 230 daire ve ayrıcalıklı sosyal donatılardan oluşuyor. Kullanıcılarına keyifli ve renkli bir yaşam alanı sunan projede daire tipleri; 2+1, 3+1 ve 4+1  alternatiflerinden oluşuyor.

Fırsat Projeleri