NG Residence, Bekletmeden Konutları 2018 De Teslim Ediyor!

NG Residence projesinde, banka olmaksızın 36 ay 0 faiz ödeme avantajı sunan kampanya fırsatlarını kaçırmayın.

NG Residence, Bekletmeden Konutları 2018 De Teslim Ediyor!
07.08.2018 - Salı

NG Residence, 26 katlı residence kulesi, 28 katlı uluslararası otel kulesi ve kongre merkezinden oluşuyor. Proje, NG Kütahya Seramik Grubu tarafından, geliştirilen konut ve otel konsepti karmasına sahip. Proje, konum olarak  da TEM otoyolu ile Basın Ekspres Yolu’nun kesiştiği noktada yükseliyor.

Yatırımcısına keyifli ve karlı bir alternatif sağlayan NG Residence projesi, zarif mimarisi, merkezi konumu ve yatırımcısına sunduğu sosyal donatı olanakları ile fark yaratıyor.

NG Residence Proje Özellikleri

NG Residence,  yatırım değeri günden güne artan Bağcılar lokasyonunun en merkezi noktalarından olan; Evren Mahallesi, Halkalı Caddesi No:115, 34212 Bağcılar-İstanbul adresinde yer alıyor. İş hayatı açısından önemli bir konuma sahip olan Kuyumcukent başta olmak üzere, iş ve yaşam merkezlerine de yakın olan projenin, önümüzdeki dönem de yatırımcısına  yüzde 30 ila 40 arasında prim sağlaması ön görülüyor.

NG Residence, Bölgenin Kazandıran Projesi!

Yatırımcısına, konfor ve lüksün buluştuğu keyifli  iç mekanların yanı sıra,  4  adet penthouse daire de sunan  NG Residence projesi, residence konutların yanı sıra, 3 bin 200 kişilik kongre merkezi  ve otel kulesi de mevcut. Projede bulunan daireler, kullanıcılarına konforlu ve keyifli bir yaşamın kapılarını açıyor. Projede bulunan konutlar; 4 yatak odası, 3 banyo ve jakuzili ebeveyn odasından oluşuyor.

Kentin merkezinde kullanıcılarına ayrı bir yaşam alanı sağlayan NG Residence’ın sahip olduğu 4 penthouse 450 metrekare büyüklüğe sahip. Projenin ayrıcalıklı sosyal olanakların bazıları: spor alanları, dinlenme bahçeleri, yüzme havuzu, spa, fitness merkezi ve çocuk oyun alanları mevcut. Lokasyon avantajına da sahip olan NG Residence;  Atatürk Havalimanı'na 7 kilometre, E-5 Çobançeşme Kavşağı'na 5 kilometre, TEM Kavşağı'na 3 kilometre, metroya ise sadece 200 metre uzaklıkta bulunuyor.

NG Residence Projesi  Teslim Tarihi

Mimarisi NG Kütahya Seramik'in ürünü olan seramik vazo’dan ilham alınarak tasarlanan NG Residence  projesinde, teslim tarihi  Ağustos 2018  olarak hedefleniyor.

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Fırsat Projeleri

NG Residence

İSTANBUL / BAĞCILAR

NG Residence

NG Residence

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Sur Yapı Antalya

ANTALYA / KEPEZ

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı