Koordinat Çayyolu Projesinde Dev Kampanya

YP İnşaat tarafından Ankara’da yükselen Koordinat Çayyolu projesinde Emlak Konut GYO işbirliği ile yeni bir kampanyaya başlıyor.

Koordinat Çayyolu Projesinde Dev Kampanya
15.09.2017 - Cuma

YP İnşaat tarafından Ankara’da yükselen Koordinat Çayyolu projesinde Emlak Konut GYO işbirliği ile yeni bir kampanyaya başlıyor.

15 Eylül’den itibaren başlayan Emlak Konut GYO İşbirliği kampanyası 31 Ekim 2017’de sona erecek. Kampanya kapsamında yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. İlk taksit ödemesi ise Ocak 2019’da başlayacak.

YP İnşaat imzasıyla yükselen Koordinat Çayyolu projesi Emlak konut GYO güvencesiyle Ankara Çayyolu’nda 30 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.

Koordinat Çayyolu projesine ilişkin yeni kampanya duyurusu yapan YP İnşaat,  kampanya kapsamında peşinatı yüzde 5'e çekerken, ilk taksit ödemesini ise Ocak 2019 olarak açıkladı.

Konuya ilişkin açıklama yapan YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, Emlak Konut ile işbirliklerinin ise projeye çok sayıda artı değer kattığını dile getirdi. Emlak Konut tarafından düzenlenen cazip kampanyanın da etkisiyle dairelerin önemli bölümünün satışını gerçekleştirdiklerini aktaran Osman Cem Çankaya, şöyle devam etti: “Emlak Konut bu yıl sonu yaklaşırken yine konut talebini artıracak yeni bir kampanya başlatıyor. Doğrudan devlete borçlanma sistemi ile kurgulanan kampanyada, 15 Eylül itibariyle peşinat yüzde 5’e çekilirken, ilk taksit ödemeleri de Ocak 2019’da gerçekleştirilecek şekilde planlandı. Ayrıca bu süreç içerisinde 60 ay yüzde 0 faizle devlete borçlanma sistemi ile geçerli kampanyamız da devam edecek. Çok sayıda olanağı bünyesinde barındıran nezih bir projeden konut almak isteyenler için kampanyamız Ekim ayı sonuna kadar devam edecek. Alıcıların kampanyaya ilgisi ile Koordinat Çayyolu’nda konut stoğumuzun önemli ölçüde tamamlanacağını öngörüyoruz"

KOORDİNAT ÇAYYOLU PROJESİ

Koordinat Çayyolu projesi moder mimarisi ve teknik donatılarıyla dikkat çekiyor. 427 konuttan meydana gelen projede 1+1'den 5+1'e kadar daire seçeneği buluyor. Proje merkezi konumu ve sosyal ayrıcalıklarıyla da öne çıkıyor. 
 

Fırsat Projeleri