Koordinat Çayyolu

Koordinat Çayyolu

YP İnşaat
ANKARA / ÇANKAYA
Koordinat Çayyolu
Koordinat Çayyolu

Koordinat Çayyolu PROJE ÖZELLİKLERİ

Emlak Konut GYO güvencesiyle Türkiye'nin önde gelen inşaat firmalarından biri olan YP İnşaat tarafından, Ankara’nın nezih semtleri arasında sayılan Ümitköy’de 'yaşamak için konfor, doğa, nitelikli mimari' bileşenlerini kullanarak ve 'olmak istediğin yer' felsefesiyle inşa ettiği Koordinat Çayyolu projesi, sizlere modern kent yaşantısı içinde sürdürülebilir, çevreye saygılı, evrensel tasarım ilkelerini gözeten bir yaşam vaat ediyor.

Farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak 1+1 dairelerden 5+1 lüks konutlara kadar çeşitli büyüklük ve niteliklerde birimlerden oluşturulmuş projede büyüklükleri 58 ila 250 metrekare arasında değişen 427 konut yer alıyor.

30 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde 16'şar katlı 3 blok dikey, diğer bloklar ise 8'er katlı yatay mimaride tasarlanırken, birimlerin alan içindeki yerleşimleri birbirlerini olabildiğince az etkileyerek ışığın ve manzaranın kesintisiz biçimde her bir birime ulaşmasına yönelik dizayn edilen proje, sosyal donatılarıyla da dikkat çekiyor.
İnsanın merkeze alındığı tasarım yaklaşımı ile arazi üzerinde kendiliğinden örüntülenmiş organik bir tavır sergilenirken, yapılar tarafından sarılan farklı platolar, küçük meydanlar oluştururken, su oyunları, yeşil çatı bahçeleri ve rekreasyon alanlarının yanı sıra kapalı alanlar da eğlenirken forma kalmanız için tasarlandı.

Projede kapalı yüzme havuzu, kapalı basketbol sahası, fitness merkezi, cardio salonu, yoga- pilates, spinning odaları, stresten uzaklaşmak için sauna ve keyifli sohbetler yapıp yeni insanlarla tanışacağınız kafeler de unutulmadı.

Lokasyonu açısından da dikkat çeken proje, sanat ve eğlence merkezlerine, AVM'lere, okullara, cafe ve restoranlara, hastanelere ve daha birçok önemli noktaya oldukça yakın bir konumda bulunuyor.

 

Koordinat Çayyolu Nerede?

Projenin HABERLERİ

“Yenilikten Uzak Firmalar Sektörde Tutunamaz”

Koordinat Çayyolu Projesinde Dev Kampanya

Konutta 3. Seferberlik İle Satışlar Artacak

Koordinat Çayyolu Projesine Kampanya Dopingi

Gayrimenkul - Konut Sektörü: 2018'e Kampanyalı Hızlı Başladı!

Ankara Koordinat Çayyolu'nda 84 ay 0 Faiz Fırsatı