Konut Kampanyalarına Kurban Bayramı Hareketliliği

İslam aleminin önemli günlerinden biri olan Kurban Bayramı yaklaştıkça inşaat firmaları da bayram kampanyalarına hız verdi.

Konut Kampanyalarına Kurban Bayramı Hareketliliği
14.08.2017 - Pazartesi

İslam aleminin önemli günlerinden biri olan Kurban Bayramı yaklaştıkça inşaat firmaları da bayram kampanyalarına hız verdi. Kurban Bayramı kampanyası başlatan firmalardan biri de Ortadoğu Grup...

Ortadoğu Grup, Kurban Bayramı kapsamında Resim İstanbul Nefes, Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul projelerinde bayram sonuna kadar ev alanlara cazip ödeme avantajları sunuyor.

Resim İstanbul Nefes'te 12 Ay Ödeme Yok

resim istanbul nefes

İstanbul'un son yıllarda prim yapan ve gelişen bölgesi Sancaktepe’de hayata geçirdiği Resim İstanbul projesinde, kampanya kapsamında dairelerin liste fiyatından yüzde 10 indirim, sadece yüzde 10 peşinat ve ayrıca 12 ay boyunca da ödemesiz seçenekler sunuyor.

Orman manzarası ile doğa ile iç içe bir yaşam vaat eden Resim İstanbul projesi, 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde üç etapta toplam 28 blok ve bin 394 daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Resim İstanbul’da, daire fiyatları 350 bin TL'den başlıyor. Geniş peyzaj düzenlemesi, yeşil alanları, göleti ile ön plana çıkan projenin sosyal ayrıcalıkları ise dikkat çekiyor.

Resim İstanbul projesinde dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sineması bulunuyor. Lokasyon olarak da dikkat çeken proje Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

PROJE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Yeni Nesil Eyüp’te Yüzde 15 İndirim, Yüzde 5 Peşinat

yeni nesil eyüp

Yeni Nesil Eyüp’te ise yüzde 15 indirim, yüzde 5 peşinatla daire alınabiliyor. 120 aya varan vade seçenekleri ile ev sahibi olma fırsatı sunan Yeni Nesil Eyüp projesi, 8 bin 936 metrekare alan üzerinde 2+1 ve 3+1 olmak üzere 222 daire ve 9 ticari üniteden meydana geliyor.

Projenin sosyal ayrıcalıkları arasında ise açık hava oyun parkları, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness salonu, kafe, kapalı otopark da yer alıyor.

PROJE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Mod İstanbul'da Bayrama Özel Yüzde 10 İndirim

mod istanbul

Mod İstanbul projesi ise  Kurban Bayramı’na özel yüzde 10 indirim ile yüzde 10 peşinatla konut sahibi olmak mümkün... Kampanyayla dairelerin liste fiyatından yüzde 10 indirim yapılarak, sadece yüzde 10 peşinatla, teslime kadar başka ödeme yapmadan daire satışı yapılacak.

PROJE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Fırsat Projeleri