Kiracılar Bu Habere Çok Sevinecek!

Konut sektörü ödemelerin Ocak 2019’a erteleneceği bir kampanyaya hazırlanıyor. İşte detaylar…

Kiracılar Bu Habere Çok Sevinecek!
24.08.2017 - Perşembe

İnşaat sektöründen dev kampanya! İnşaatçılar düşük taksitli ya da taksitlerin Ocak 2019’a erteleneceği bir kampanya başlatıyor…


İnşaat sektörü ev sahibi olmak isteyenleri sevindirecek yeni bir kampanyaya imza atıyor. Bayram sonrasında uygulanacak fırsat yağmuru kampanyası kapsamında kira gibi ödemesi olanlar erteleme ya da az miktardaki taksitlerle ev sahibi olabilecek.


Bayram Sonrası Fırsat Yağmuru

 


Darbe girişiminden sonra Ağustos 2016’da hem ekonomiye cansuyu olmak hem de konut satışlarını canlandırmak için seferberlik başlatan gayrimenkul sektörü, ardından 240 ay vadeli kampanyaya start verip Türkiye’de ilk kez 20 yıl vadeli satışın önünü açmıştı. Sektörün atılımları devam ediyor. 

inşaat


Vatan Gazetesi'nin haberine göre, üçüncü kez seferberliğin başladığı konut sektöründe şirketler sektörü hareketlendirmek için Kurban Bayramı sonrası kampanya başlatmaya hazırlanıyor. Gayrimenkul sektöründe Kurban Bayramı sonrasında ‘fırsat yağmuru’ yağacak. Yapılacak kampanyada konut sahibi olmak isteyenler için muazzam bir fırsat sunuluyor. 


İnşaat Patronları Ne Diyor? 


“Konut Firmaları Fırsat Yağmuruna Hazırlanıyor”  

Altan Elmas


Kampanyayı Emlak Konut GYO’nun yüklenicilerinin kendi aralarında planladığını belirten KONUTDER Başkanı Altan Elmas, “Geliştiriciler, düşük taksit ödemeli ya da taksitlerin ertelendiği bir model üzerinde çalışıyor. Böylece kiracıların da ev sahibi olabilme şansı olacak. Konut firmaları bayram sonrasında fırsat yağmuruna hazırlanıyor” dedi. 


“Bayram Sonrasında Hareket Başlar”


Geçtiğimiz hafta GYODER üyelerine ‘Nasıl bir kampanya yapalım’ diye sorduklarını ifade eden GYODER Başkanı Feyzullah Yetgin de, “Sektörü hareketlendirelim, yeni bir kampanya yapalım düşüncemiz oldu. Bayram sonrasında hareket başlar” diye konuştu. 


 “Yüklenicilere Destek Olacağız”


EMLAK Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, toplu bir kampanya yapmadıklarını, yüklenicilerinin bir kısmının talepte bulunduğunu söyledi. Kurum, “Kampanya bizim kampanyamız değil ancak yüklenicilere destek olacağız” dedi.  

 

Kampanya Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Fırsat Projeleri