Kampanyalı Konut Projeleri 2018!

İşte birbirinden avantajlı güncel kampanyalarla ödeme kolaylıkları sunan konut projeleri...

Kampanyalı Konut Projeleri 2018!
14.12.2018 - Cuma

İkinci Ev're’de Hemen Tapu Teslim, 60 Ay 0 Faiz

Anadolu Yakasının en çok değer kazanan bölgesi Sancaktepe'de yer alan İkinci Ev're projesinde peşin ödemelere yüzde 30’a varan indirim olanağı sunuluyor. Tapuların ve teslimlerin hemen yapıldığı projede geçerli olan kampanya kapsamında 60 ay boyunca faizsiz ödeme fırsatı da mevcut. 28 bin 500 metrekarelik arsa üzerine kurulan proje3 tip 2 oda 1 salon, 3 tip 3 oda 1 salon ve tek tip 4 oda 1 salon bahçeli ve normal kat olmak üzere toplam 378 konuttan meydana geliyor. 

Strada Bahçeşehir'de Minimum Fiyat 312 Bin TL

Akzirve Strada Bahçeşehir'de ev, cadde ve yaşam konseptli huzur dolu bir hayat sadece 312.000 TL'den başlayan cazip fiyatlarla sizi bekliyor. Strada Bahçeşehir projesinde 747 adet daire bulunuyor. Strada Bahçeşehir projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon tipinde konutlar bulunuyor. Projede bulunan konutların büyüklükleri 59 metrekare ile 243  metrekare arasında değişiyor.

AND Pastel Ödeme Planı Size Ait

AND Pastel'de evinizi şimdi alın size özel ödeme planı ve düşük faiz avantajından faydalanın fırsatlardan yararlanmak için acele edin. Projede sunulan ödeme kolaylıkları arasında dilediğinizi seçebilir evinize hemen kavuşabilirsiniz. AND Gayrimenkul güvenceyle Kartal lokasyonunda yeni nesil mahalle anlayışında ve 45 bin metrekare alan üzerinde, 7 blokta toplam 1.200 ferah ve konforlu daireden oluşuyor.

Eston Şehir Koru’da Yüzde 10 Peşinat Yeterli

Eston Şehir Koru Koru Villalarında yalnızca 10 peşinatla ev sahibi olabilirsiniz. Ayrıca projedeki kampanya kapsamında vade farksız 48 ay taksit olanağı da sunuluyor. İstanbul’un yatırım değeri günden güne artan bölgesi Bahçeşehir’de hayata geçirilen Eston Şehir Koru projesi, Polatyol imzası taşıyor. 215 dönüm arazi üzerine kurulan proje az katlı mimarisi ve doğayla iç içe yaşam konseptiyle sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.