Faizsiz Kefilsiz Ev Alma

Ev sahibi olmak isteyenlerin merak ettiği konuların başında gelen faizsiz kefilsiz ev alma ile ilgili merak ettiklerinizi yazımızda inceleyebilirsiniz…

Faizsiz Kefilsiz Ev Alma
01.08.2018 - Çarşamba

Konut almak isteyen ve bunun için yeterli birikimi olmayan vatandaşların aklına gelen konulardan biri olan faizsiz kefilsiz ev alma ile ilgili detayları yazımızda bulabilirsiniz. 

Yeterli alım gücü olmayan vatandaşların imdadına banka kredileri yetişse de faiz ödemeden ve kefil şartı aranmadan kolayca ev sahibi olunabilen birçok yöntem sunuluyor. Ülkemizde ev sahibi olmak için kredisiz ve peşinatsız ödeme alternatifleri sık sık araştırılıyor. Peki, faiz ödemeden ve kefil göstermeden ev sahibi olmak mümkün mü? Kredi çekmeden nasıl ev alınır? Faizsiz kefilsiz ev alma için hangi seçenekler mevcut? Şimdi bu konuları aydınlatalım…

Faizsiz Kefilsiz Ev Alma Yöntemleri

Konut kredileri yeterli alım gücü olmayan ya da peşin ödeme yapamayacak olan bireylerin aklına gelen ilk seçenek oluyor ancak bu yola başvurmadan üstelik faiz ödemeden ve kefil gösterme zorunluluğu olmayan ödeme yöntemleri de mevcut. Özellikle son yıllarda konut sahibi olmak isteyen vatandaşlara büyük kolaylık sunan bu yöntemler, faiz ödemeden ev almak isteyenlerin sıklıkla tercihi oluyor. 

Faizsiz ev sahibi olma yöntemleri özellikle faizden uzak duran orta ve dar gelirli aileleri rahatlatacak, her bütçeye uygun ve ödemesi kolay seçenekler sunmaktadır. Ev almak isteyen birçok kişiyi ev sahibi yapma yolunda cazip alternatiflere sahip firmalar arasında Eminevim, Fuzulev, Hedef Evim, Birevim, Faizsizevim ve Finansevim firmaları yer alıyor. Bu 6 firmanın kendi içinde sunduğu faizsiz ev aldırma yöntemleri ile vatandaşlar istedikleri eve fazla ödeme yapmadan kavuşabilmekteler. 

Her gelir grubunu kapsayan faizsiz konut edindirme yöntemleri kendi içinde farklı ve her bütçeye duyacak ödeme alternatifleri barındırıyor. Örneğin Eminevim sisteminde birçok kolay ödeme alternatifi sunuluyor. 6 adet çalışma modelinin yer aldığı Eminevim sisteminde yer alan ödeme seçenekleri ile yalnızca ev değil arsa, araba, ofis gibi yatırım araçları da satın almak mümkün.

Faizsiz ve kefilsiz ev alma yöntemlerinden biri de firmaların sunduğu kolaylıklardan faydalanmak olarak karşımıza çıkıyor. İnşaat firmaları, projelerinde yaptıkları cazip kampanyalar ile daire sahibi olmak isteyen müşterilerine kredi çekerek faiz ödemelerine gerek kalmadan birbirinden avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. Bu ödeme fırsatlarından faydalanarak, firmaların kendi finansmanlarından faydalanabilir, faiz ödemek zorunda kalmadan bütçenize en uygun şekilde ödeme yaparak ev sahibi olabilirsiniz. 

Birevim Ev Alma Yöntemi

Birevim ile ev sahibi olmak isteyen kişiler, tamamen faizsiz, hiç fark ödemeden tasarrufa dayalı bir şekilde ev sahibi olurlar. Birevim, ev sahibi olmak isteyen kişilere Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi, Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi Versiyon 2, Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi ve Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi olmak üzere 4 farklı tasarruf modeli sunmakta. 

Eminevim Ev Alma Yöntemi

Eminevim sisteminde ister peşinatlı ister peşinatsız, almak istediğiniz evin değerini belirledikten sonra çekilişli sistem, vade ortası sistem ve vade ortası sistem gibi seçeneklerden birini seçerek kolayca ev sahibi olabilirsiniz.

Fuzulev Ev Alma Yöntemi

Fuzulev sisteminde Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz eve size en uygun şekilde sahip olabilmeniz için sizlere, Zaman Tasarruflu Model, Sabit Teslim Modeli, Tüfe Endeksli Model Ve Çekilişsiz Modeller olmak üzere 4 farklı ev alma alternatifi sunulur.

Birikimevim Ev Alma Yöntemi

Nasıl ev sahibi olacağınıza sizin karar verdiğiniz Birikimevim sisteminde sunulan 3 alternatiften size uyan modeli seçerek kolayca kendi evinizin sahibi olabilirsiniz. Bu alternatifler sabit sistem, erken teslimatlı sistem ve serbest sistem olarak sıralanıyor. 

Fırsat Projeleri

Evora Denizli

DENİZLİ / BABADAĞ

Evora Denizli'de

Evora Denizli'de "0" Peşinatla Ev Sahibi Olun

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den Yeni Yeni Fırsatı!

AND Pastel'den Yeni Yeni Fırsatı!

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Evora İstanbul

İSTANBUL / TUZLA

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

Gökorman

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası