Bilgi Bankası

Fuzulev

Fuzulev

Fuzulev sistemi, 25 yıllık tecrübesi ile özellikle düşük bütçelerle de ev sahibi olmayı mümkün hale getiriyor. Peki, Fuzulev sistemi nasıl işliyor?

Eminevim

Eminevim

Eminevim, Türkiye’nin istediğiniz bir bölgesinde ev ya da araba sahibi olurken faiz ödemek zorunda kalmadan ödeme yapacağınız bir sistemdir.

Katılımevim

Katılımevim

Katılımevim kredisiz, peşinatsız, taksitle ve vade farkı ödemeden istediğiniz evi almanızı sağlayan bir sistemdir. İşte Katılımevim sisteminin detayları...

Mersin Bölge Raporu

Mersin Bölge Raporu

Türkiye’nin Akdeniz bölgesinde yer alan Mersin ilinin detaylı konut ve demografik analiz raporunu haberimizin devamında bulabilirsiniz. 

İstanbul Bölge Raporu

İstanbul Bölge Raporu

Konum itibariyle Türkiye’nin Marmara bölümünde yer alan İstanbul ilinin detaylı konut ve demografik analiz raporunu haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Gaziantep Bölge Raporu

Gaziantep Bölge Raporu

Konum itibariyle Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölümünde yer alan Gaziantep ilinin detaylı konut ve demografik analiz raporunu haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Giresun Bölge Raporu

Giresun Bölge Raporu

Konum itibariyle Türkiye’nin Karadeniz bölümünde yer alan Giresun ilinin detaylı konut ve demografik analiz raporunu haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Hakkari Bölge Raporu

Hakkari Bölge Raporu

Konum itibariyle Türkiye’nin doğu bölümünde yer alan Hakkari ilinin detaylı konut ve demografik analiz raporunu haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Kimler Emlak Vergisi Ödemez?

Kimler Emlak Vergisi Ödemez?

Taşınmaz mülk sahibi vatandaşlar, her yıl devlete emlak vergisi ödemekle yükümlü. Peki kimler emlak vergisi ödemez? İşte bunun cevabı haberimizde…