home
kapat

Bilgi Bankası

Kredi Çekmeden Ev Sahibi Olmak

Kredi Çekmeden Ev Sahibi Olmak

Kredi çekmeden ev sahibi olabilmek günümüzde şirketler sayesinde daha kolaylaşmıştır. Gerekli olan peşinatı ödeyerek aylık taksitlere bölerek sadece şirketlere bağlı olarak ödeme planı ile ödeme gücü bulunmaktadır.

El Birliği Sistemi İle Ev Alma

El Birliği Sistemi ile Ev Alma

El birliği sistemi ile ev alma son zamanlarda artan faiz oranlarını biriktirme yöntemidir. Bu sistem ile üyeler buluşup her ay para ödeyerek bir çekilişe katılır. İlk aydan itibaren ödediğiniz rakam ile çekilişten sürekli bir kişi eksilir.

Peşinatsız Ev Alma

Peşinatsız Ev Alma

Peşinatsız ev sahibi olmak isteyen kişiler genellikle maddi yönden rahat bir hayat geçirmek üzere bu yöntemi seçerler. Kolay yoldan ev sahibi olmanın mantığı, kişilerin gelir ve giderlerinin dengesini sağlayıp artan para ile kira öder gibi ev sahibi olmak istemeleridir.

Peşinatsız Ev Sahibi Olmak İstiyorum

Peşinatsız Ev Sahibi Olmak İstiyorum

Peşinatsız ev sahibi olmak istiyorsanız bankalar ile çalışmanız gerekebilir. Bankalar ile şirketler arasında olan anlaşmalar sayesinde müşterilerin işleri biraz daha kolaylaşır.

Peşinatsız Ve Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Peşinatsız Ve Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Peşinatsız ve faizsiz ev almak için şirketlerin müşterilere olan avantajlı kampanyalarını takip etmek gerekir. Her birey ev hayalini gerçekleştirmek için adına bankalarla çalışmak istemeyebilir. Bankalar ile çalışmadan da farklı alternatifleri kullanarak ev sahibi olabilirsiniz.

Senetle Araba Alma

Senetle Araba Alma

Senetle araba alma işlemi kişiler ile peşin fiyatın ödeme gücüne bağlı olarak aylara bölünerek taksitle ödenmesidir. Senetle araba almak isteyen bir kişi araba fiyatının üzerine %2 veya daha fazla bir miktarda kâr payı ile karşılaşmaları olasıdır.

Faizsiz Ev Alma Yöntemleri

Faizsiz Ev Alma Yöntemleri

 Günümüzde ev almak eskisi kadar zor bir durum değildir. Faizsiz ev alma imkanıyla ev sahibi olmak kolaylaştırılmıştır. Türkiye'de banka kredisi çekmeden ev alma fırsatı sunan başlıca 7 firma bulunmaktadır. Bu firmalar sayesinde milyonlarca insan ev sahibi olmuştur. Bu firmaları kısaca birlikte inceleyelim.

Finansevim İle Kredisiz Ev Sahibi Olmak

Finansevim İle Kredisiz Ev Sahibi Olmak

Finansevim Türkiye’de banka kredisiz gayrimenkul edinimi konusunda hizmet veren firmalar arasında yer almaktadır. Tamamen Faizsiz, vade farksız, ekstra masraf, peşinat ve ara ödemesiz gayrimenkul almak isteyen herkesin kendi bütçeleri doğrultusunda belirledikleri taksit miktarlarıyla ev sahibi olmalarını sağlayan finansevim, kendine has modelleriyle tüm gelir gurubundaki katılımcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Birevim Katılma Şartları

Birevim Katılma Şartları

Birevim olsun diyen milyonlarca kişinin hayalini gerçekleştirmek için yola çıkan faizsiz finans sistemi birevim, katılımcıları banka kredisi aldırmadan ev sahibi yapmaktadır.

yukarı