home
kapat

Fuzulev Nedir?

Fuzulev sistemi, 25 yıllık tecrübesi ile özellikle düşük bütçelerle de ev sahibi olmayı mümkün hale getiriyor. Peki, Fuzulev sistemi nasıl işliyor?

Fuzulev Nedir?
30.01.2019 - Çarşamba

Fuzulev, yardımlaşma ve dayanışma üzerine kurulu ev sahibi olma sistemiyle konut sahibi yapan bir yapıdır. Banka faizi ödemeden ve düşük taksit olanağı ile kolayca konut sahibi olabileceğiniz Fuzulev sistemi, 25 yıllık tecrübesi ile özellikle düşük bütçelerle de ev sahibi olmayı mümkün hale getiriyor. Peki, Fuzulev sistemi nasıl işliyor?

Fuzulev Sistemi Nedir?

Fuzulev sisteminde almak istediğiniz evin fiyatına ve aylık ödenebilecek taksit miktarına göre bir grup belirleniyor ve her ay noter huzurunda yapılan çekilişlerle aileler kolayca ev sahibi oluyor. Fuzulev tecrübesi ile oluşturulan bu sistem sayesinde her yıl binlerce kişi hiçbir faiz, peşinat ve kredi ödemeden ev sahibi olma ayrıcalığını yaşıyor. Yıllardır kira ödemekten bıkan bireyler ve aileler için faizsiz ve kolay çözümler sunan Fuzulev sisteminde her bütçeye uygun bir ödeme kolaylığı yer alıyor. Fuzulev sistemi ile Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz evi seçebilir ve peşinata ihtiyaç duymadan, kredi çekip faize girmeden ev sahibi olabilirsiniz. Bütçenize uygun ödeme seçenekleri için için fuzulev.com adresindeki formu doldurmanız yeterli.

Fuzulev Sistemi Nasıl İşler? 

Fuzulev sistemi kredi kullanmadan, yani faize maruz kalmadan, birikim yapmadan ve peşinat ödemek zorunda kalmadan bütçenize en uygun seçeneklerle sizi ev sahibi yapacak seçeneklerden biridir. Fuzulev sisteminden faydalandığınız takdirde Türkiye’nin neresinde olursanız olun dilediğiniz eve kredisiz ve faizsiz sahip olabilirsiniz. Fuzulev yapısı tıpkı altın günlerine benzer. Sisteme dahil olan herkes bütçesine göre bir ödeme sınıfına dahil olur ve her ay bu grup için yapılan çekilişlerle bir kişi ev sahibi olur. Dayanışma ve yardımlaşma kültürüne dayanan bu sistem ile cüzi taksit imkanları sunan ödeme alternatifleri ile kolayca kendi evinizin sahibi olabilirsiniz. 

Fuzulev Sistemi Ödeme Seçenekleri 

Fuzulev’de herkesin bütçesine göre bir ödeme alternatifi vardır. Bu alternatifler, çekiliş sistemi, vade ortası sistemi, peşinatlı erken teslim sistemi ve ara ödemeli erken teslim olmak üzere 4 gruba ayrılır.

1- Çekilişli Sistem

Bu grupta bireyler kendi bütçelerine göre bir ödeme sistemine dahil olur. Bu sistemde Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz evi satın alabilirsiniz. Bu grupta gerçekleştirilecek çekilişler ile her ay bir kişi ev sahibi olma şansı yakalar. Ödeme tutarlarınızın tamamen faizsiz olacağı bu grupta dilerseniz ev tesliminden önce dahil olduğunuz grup ya da ödeme tutarlarında değişiklik yapabilirsiniz.

2- Vade Ortası Sistem

Vade ortası sistemde bireyler çekiliş olmadan ve faiz ödemeden taksit tutarının yarısında istediği evi alabilir. Bu sistem 7 ile 200 ay vadeli gruplardan oluşur ve satın almayı istediğiniz evin tutarı eşit taksitlere bölünür.

3- Peşinatlı Erken Teslim Sistemi

Taksit tutarları vade farksız ve faizsiz olan bu isteme dahil olurken ne kadar çok peşinat öderseniz evinizi alma süreniz o kadar erken olur. Vade farkı ve faiz ödemeden erken teslim fırsatı ile ev sahibi olabilirsiniz. Ayrıca taksit tutarlarınız da düşük tutulur.

4- Ara Ödemeli Erken Teslim Sistemi

Bu grupta dilerseniz peşinat ödemesi yapmadan ev sahibi olabilirsiniz. Kendi belirlediğiniz ödeme tarihlerinde ara ödeme yapıp dilediğiniz evi satın alabilirsiniz. İlk taksit ve organizasyon ücretini yatırarak sisteme dahil olabilirsiniz.

 • Ege Vadisi

  ANKARA / ÇANKAYA

  Sinpaş Ege Vadisi'nde 0,75 Vade Oranı

  Sinpaş Ege Vadisi'nde 0,75 Vade Oranı

 • Sinpaş Marina Ankara

  ANKARA / ÇANKAYA

  Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

  Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

 • Aydos Land

  İSTANBUL / PENDİK

  2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

  2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

 • Metrolife

  İSTANBUL / SANCAKTEPE

  Yuva Kuracaksan Net 0,79 Vade Oranıyla Ev Alacaksın Sinpaş'tan

  Yuva Kuracaksan Net 0,79 Vade Oranıyla Ev Alacaksın Sinpaş'tan

 • Demir Country

  İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

  Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Tatil Kampanyası!

  Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Tatil Kampanyası!

 • Nirvana Güneşli

  İSTANBUL / BAĞCILAR

  İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

  İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

yukarı