Emlak Konut'un Tarihi Kampanyası Bugün Başlıyor

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Emlak Konut GYO tarihi bir kampanya başlattı. İşte detaylar!

 Emlak Konut'un Tarihi Kampanyası Bugün Başlıyor
15.09.2017 - Cuma

Emlak Konut’un günler öncesinden açıkladığı dev konut kampanyası bugün itibariyle başlıyor. Kampanyaya göre yüzde 5 peşinat ile konut sahibi olmak mümkün.

Emlak Konut ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürecek dev bir kampanyaya daha imza attı. Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum'un geçtiğimiz günlerde açıkladığı konut kampanyası bugün itibariyle başladı.

15 Eylül - 31 Ekim Tarihlerinde geçerli

Geçtiğimiz günlerde Emlak Konut çatısı altındaki yüklenicilerin 15 Eylül’de yeni bir kampanya başlatacağını ve konut yatırımı yapmak isteyenlere önemli kolaylıklar sağlanacağını ifade eden Murat Kurum şöyle bir açıklama yapmıştı: 

"Önümüzdeki birkaç gün içinde Emlak Konut çatısı altındaki yüklenicilerimizin başlatacağı yeni bir kampanya olacak. 15 Eylül - 31 Ekim tarihlerinde geçerli olacak kampanya konut alıcılarına yüzde 5 peşinat ile konut sahibi olma imkânı sağlıyor.” 

İşte Kampanya Detayları

Kurum, "Kampanya, yüzde 5 peşinat, yüzde 15 satıştan bir yıl sonra, kalan yüzde 80’lik kısım ise anlaşmalı bankalardan çekilecek kredi esasına dayanıyor ve ilk taksit ödemeleri ocak 2019’da başlıyor. Kampanyamız konut sahibi olmak, yatırımda bulunmak isteyen vatandaşlarımız için ciddi bir kolaylık sağlayacak” şeklinde konuşmuştu.

Fırsat Projeleri