Emlak Konut'un Kampanyası Bu 22 Projede Geçerli

Konut pazarını hareketlendirmek adına yeni ve dev bir kampanyaya imza atan Emlak Konut 22 projesinde ödeme kolaylığı sunuyor. İşte o projeler…

Emlak Konut'un Kampanyası Bu 22 Projede Geçerli
18.09.2017 - Pazartesi

İnşaat sektöründe yankı uyandıracak yeni bir kampanyaya daha başlayan Emlak Konut, 22 projenin dahil olduğu kampanyasında çeşitli ödeme kolaylıkları sunuyor. 

14 Eylül tarihi itibariyle başlayan Emlak Konut GYO’nun kampanyası 31 Ekim’de son bulacak. Peki kampanyada hangi kolaylıklar sunuluyor?

İşte Kampanya Detayları

Bu kampanya ile daire bedelinin yüzde 5’ini peşin verenler ev sahibi olacak. Peşinatın kalan yüzde 15’i bir yıl sonraya ertelenecek. Kalan yüzde 80 için de banka kredisi kullanılacak. Kredinin taksit ödemeleri Ocak 2019’da başlayacak. Peşin alımlarda yüzde 15 indirim uygulanacak. Kampanya kapsamında tüketicilerin ödemelere 2019’da başlamasıyla yüzde 15 ile 25 arasında indirim sağlanmış oluyor.

Hangi Projeler Dahil?

Emlak Konut’un kampanyasına göre, konut kredisi faiz oranları banka ve projenin anlaşmasına göre farklılık gösterebilecek. Kampanyaya, Finansbank, Akbank, Yapı Kredi ve Vakıf Katılım gibi bankalar destek veriyor. Son tarihi 31 Ekim olarak belirtilen kampanyanın geçerli olduğu projeleri şöyle sıralamak mümkün:

Semt Bahçekent
Yeniköy Konakları
Tual Bahçekent
Büyükyalı
Sofaloca
Karat 34
Nidapark İstinye
Evvel-Adım İstanbul
Tual Adalar
Koordinat Çayyolu
Nidapark Küçükyalı
Ebruli Ispartakule
Nidapark Kayaşehir
Temaşehir
Avangart
Evora Denizli
Park Mavera
Avrupark
Validebağ
Köy
Avrupark Hayat
İstmarina

Fırsat Projeleri