Büyükyalı İstanbul'un 3. Etabı Gençler İçin Satışta

Zeytinburnu Kazlıçeşme sahilinde yükselen Büyükyalı projesinin 3. Etabı satışa çıktı. 3. Etap gençlere ve yatırım amaçlı düşünenlere hitap ediyor...

Büyükyalı İstanbul'un 3. Etabı Gençler İçin Satışta
12.05.2017 - Cuma

Zeytinburnu Kazlıçeşme bölgesinin en büyük pojesi olarak 111 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen Büyükyalı İstanbul projesinde daire satışları devam ediyor. 


Emlak Konut güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat'ın girişimiyle yükselen Büyükyalı İstanbul projesinin 259 daireden oluşan 3. Etabı satışa çıktı. Büyükyalı’nın 1+1 ve 2+1’lerden oluşan 3. Etabına, Gün Kapı etabı adı verildi ve bu etap daha çok yatırım amaçlı konut almak isteyenlere ve gençlere hitap ediyor. 


Yaklaşık 7 ay önce satışa sunulan Büyükyalı İstanbul projesinde ilk iki etabın yüzde 30 kadarı satılmıştı. 4. Etapla birlikte projede konut sayısı yaklaşık 1.800’e ulaşacak. 


Büyükyalı İstanbul'un Gün Kapı etabında bulunan 1+1 ve 2+1 dairelerin alanları 55 metrekareden başlıyor, 135 metrekareye ulaşıyor. Projedeki bu etap aynı zamanda home ofis olarak kullanılmaya da uygun.

Fırsat Projeleri