Büyükyalı İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
Büyükyalı İstanbul

Büyükyalı İstanbul

Özak GYO
İSTANBUL / ZEYTİNBURNU
Projede Fırsat
Büyükyalı İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Büyükyalı İstanbul PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul Kazlıçeşme'de 111 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa edilen Büyükyalı İstanbul, Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında, Emlak Konut güvencesiyle hayata geçiriliyor.

Tarihi yarımadanın yanı başında yer alan Büyükyalı İstanbul projesi, kara, deniz ve raylı sistem tüm yeni ulaşım akslarının kesiştiği noktada yükseliyor. Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre mesafede bulunan Büyükyalı İstanbul, TEM, E-5, Bakırköy ve Yenikapı İDO iskeleleri gibi önemli noktalara direkt bağlantı yollarıyla merkezi bir lokasyonda konumlanıyor. Merkezine insan ve yaşamı oturtan Büyükyalı İstanbul projesi, konforlu bir hayat vaat ediyor.

Farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçlarına yönelik lüks bir yaşamın kapılarını aralayan proje, farklı konsept ve büyüklüklerde konutlar, akıcı mimarisi ile 'ayrıcalıklı yaşamın' standartlarını yeniden belirliyor.

2019 yılında teslim edilmesi planlanan Büyükyalı İstanbul projesinde deniz, günlük hayatınızın bir parçası haline geliyor. Yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen yeni şehircilik anlayışıyla tasarlanan Büyükyalı, yeşil ve maviyle iç içe, insana saygılı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

560 adet konut olması beklenen projede daireler, verimlilik ilkesi göz önünde bulundurularak tasarlandı. 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş dairelerde brüt-net metrekare ölçümünde Emlak Konut standartları uygulanıyor.

Teknik donatılarıyla bir adım öne çıkan projede ayrıcalıklı sosyal donatılar da hayatınızı renklendiriyor. Projenin özellikleri arasında adalar manzarası, deniz manzarası, SPA, hamam, yürüyüş parkuru, kafe, süs havuzu ve tüm araçlara yetecek kapalı otopark da yer alıyor.

Büyükyalı İstanbul Nerede?

Projenin HABERLERİ

Büyükyalı İstanbul'un 3. Etabı Gençler İçin Satışta

Zeytinburnu'nun Yeni İncisi; Büyükyalı İstanbul

Emlak Konut Bu Projelerinde Kampanya Yapıyor!

Bu Ay Görücüye Çıkacak Konut Projeleri

Emlak Konut Kampanyası Başlıyor! Hangi Projeler Yer Alıyor?

İşte Kampanyalı Emlak Konut Projeleri