DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Büyükyalı İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
Büyükyalı İstanbul

Büyükyalı İstanbul

Özak GYO
İSTANBUL / ZEYTİNBURNU
Projede Fırsat
Büyükyalı İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Büyükyalı İstanbul PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul Kazlıçeşme'de 111 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa edilen Büyükyalı İstanbul, Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında, Emlak Konut güvencesiyle hayata geçiriliyor.

Büyükyalı İstanbul Kat Planı 

560 adet konut olması beklenen projede daireler, verimlilik ilkesi göz önünde bulundurularak tasarlandı. 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş dairelerde brüt-net metrekare ölçümünde Emlak Konut standartları uygulanıyor.Farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçlarına yönelik lüks bir yaşamın kapılarını aralayan proje, farklı konsept ve büyüklüklerde konutlar, akıcı mimarisi ile 'ayrıcalıklı yaşamın' standartlarını yeniden belirliyor.

Büyükyalı İstanbul Nerede?

Tarihi yarımadanın yanı başında yer alan Büyükyalı İstanbul projesi, kara, deniz ve raylı sistem tüm yeni ulaşım akslarının kesiştiği noktada yükseliyor. Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre mesafede bulunan Büyükyalı İstanbul, TEM, E-5, Bakırköy ve Yenikapı İDO iskeleleri gibi önemli noktalara direkt bağlantı yollarıyla merkezi bir lokasyonda konumlanıyor. Merkezine insan ve yaşamı oturtan Büyükyalı İstanbul projesi, konforlu bir hayat vaat ediyor.

Büyükyalı İstanbul Yakın Çevre

Büyükyalı İstanbul projesine yakın hastaneler arasında Özel Avrasya Hospital, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi, Avrasya Hastanesi, Memorial Hizmet Hastanesi, Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi, Ethica İncirli Hastanesi, Balıklı Rum Hastanesi, Acıbadem Hastanesi, Özel Çamlık Hastanesi, Dünyagöz Hastanesi, Süleymaniye Kadın Doğum Ve Çocuk E. A. H, Kızılay Tıp Merkezi Bakırköy, Özel Sante Plus Hastanesi, Zeytinburnu Tıp Merkezi, Bakırköy Özel Yaşar Hastanesi gibi sağlık kurumları bulunuyor.

Birçok eğitim kurumunun yanıbaşında olan proje Bakırköy Ticaret Meslek Lisesi, Zeytinburnu 100. Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi, Bakırköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Zeytinburnu İMKB Kız Teknik Ve Meslek Lisesi, Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi, Özel Bakırköy Uğur Lisesi, UPS Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi, Incirli Kültür Temel Lisesi, Ataköy Lisesi, Avrupa Koleji, Zeytinburnu Anadolu İmam-Hatip Lisesi, Zuhtu Kurtulmus Anadolu Lisesi, Bahcelievler Anadolu Lisesi gibi okullara yakın lokasyonda yükseliyor.

Büyükyalı İstanbul projesine yakın alışveriş merkezleri arasında Marmara Forum, Capacity, Olivium Avm, Olivium Outlet Center, Carousel, Galleria, Ömür Plaza, Platform Merter, Marina Park bulunuyor.

Büyükyalı İstanbul Sosyal Donatılar

Teknik donatılarıyla bir adım öne çıkan projede ayrıcalıklı sosyal donatılar da hayatınızı renklendiriyor. Projenin özellikleri arasında adalar manzarası, deniz manzarası, SPA, hamam, yürüyüş parkuru, kafe, süs havuzu ve tüm araçlara yetecek kapalı otopark da yer alıyor.

Büyükyalı İstanbul Teslim Tarihi

2019 yılında teslim edilmesi planlanan Büyükyalı İstanbul projesinde deniz, günlük hayatınızın bir parçası haline geliyor. Yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen yeni şehircilik anlayışıyla tasarlanan Büyükyalı, yeşil ve maviyle iç içe, insana saygılı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Büyükyalı İstanbul Nerede?

Projenin HABERLERİ

Büyükyalı İstanbul Emlak Konut Kampanyasına Dahil Oldu

Türkiye İçin Kazanç Vakti

Büyükyalı İstanbul’da Akıllı Yaşam, Alıcıları Bekliyor

Büyükyalı İstanbul, En İyi Şantiye Seçildi

Büyükyalı İstanbul, Emlak Konut Projeleri arasında en iyi şantiye seçildi

Büyükyalı İstanbul'da Çocuklar İçin Her Şey Düşünüldü

Fırsat Projeleri

Haftanın Fırsat Projesi 3

İSTANBUL / KAĞITHANE

Kaçırılmayacak Fırsat...

Kaçırılmayacak Fırsat...

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

Nef 36 Basınekspres

İSTANBUL / BAĞCILAR

Nef'ten

Nef'ten "Oturunca Ödersiniz" Ayrıcalığı...

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde