Adnan Polat'tan Yatırımcıya Çağrı

Galatasaray Kulübü eski başkanlarından Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, konut almanın tam vakti olduğunu söyledi.

Adnan Polat'tan Yatırımcıya Çağrı
08.09.2017 - Cuma

Galatasaray Kulübü eski başkanlarından Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, konut almanın tam vakti olduğunu söyledi.

Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesi hakkında açıklamalarda bulundu. Polat, gayrimenkul yatırımının tam vakti olduğunu belirterek, "Bu dönemde konut almayan ilerde başını duvara vurur" şeklinde konuştu.

Büyüklükleri 70 metrekare ile 210 metrekare arasında değişen dairelerin metrekaresine 10 bin 500 TL değer biçilen projenin ikinci etabındaki konutlar da satışa çıkarıldı. Projede stüdyo daireleri 700- 800 bin TL’den satışa sunulurken, projede yer alan rezidans dairlerin metrekaresi de 13 bin TL’den başlıyor.

Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, konut fiyatlarının şu anda olması gerekenin çok altında olduğunu kaydederek, 16 Nisan’da yapılacak referandumdan sonra fiyatların artacağını dile getirdi. Gayrimenkul sektöründe başlatılan kampanyalarla birlikte şu anda konut almanın tam zamanı olduğunu belirterek, "Bu dönemde konut almayan ilerde başını duvara vurur" diye konuştu.

Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel ise kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçen projede, tapusu olan hak sahiplerinin evlerinin bir ay içinde kura çekilişi ile belirleneceğini kaydederek, tapusu olmayan gecekondu sahiplerine ise sahip oldukları metrekare kadar TOKİ’den ya da başka bir yerden yeni bir ev vereceklerini aktardı.

Projenin inşaatında yüzde 20 seviyelerine geldiklerini de sözlerine ekleyen Yücel , etap teslimlerini 2018, ikinci etap teslimlerini 2019, ticari birimlerin teslimlerini ise 2020’de yapacaklarını ifade etti.

Fırsat Projeleri