Piyalepaşa İstanbul

Piyalepaşa İstanbul

Piyalepaşa Gayrimenkul 
İSTANBUL / BEYOĞLU
Piyalepaşa İstanbul
Piyalepaşa İstanbul

Piyalepaşa İstanbul PROJE ÖZELLİKLERİ

Kentsel Dönüşüm çalışmaları kapsamında Polat Holding İştiraki Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından inşa edilen, Piyalepaşa İstanbul  Karma projesi ile bir semt yeniden hayat buluyor.

 İstanbul’un en özel bölgelerinden birinde konumlanan, Piyalepaşa İstanbul projesi Polat  Holding güvencesi ve Piyalepaşa Gayrimenkul’ün 800 milyon dolar yatırım bedeli ile hayata geçirdiği ayrıcalıklı bir yaşam alanı. Piyalepaşa İstanbul, 82 bin metrekare alanda, karma proje olarak inşa ediliyor.

Proje, ağırlıklı olarak Selçuklu ve Osmanlı mimarisinden oluşuyor.

ŞEHRİN KALBİNDE, ÖZLENEN SEMT HAYATI!

Residence, otel, konut, ofis ve alışveriş sokağı karmasından olarak inşa edilen Piyalepaşa İstanbul projesi, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında eski semt kültürünü, modern şehirle buluşturuyor.

Zarif mimarisi kadar ayrıcalıklı olanakları ile dikkat çeken  proje, 760 konut,190 residence, ofis, otel ve alışveriş alanı karmasından oluşuyor.

Piyalepaşa İstanbul projesi, farklı kullanım alanları için 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve  4+1 daire alternatiflerinden meydana geliyor. Söz konusu daire tiplerinin büyüklüğü, 55 ila  207 m2 arasında değişiyor.

Mimari, sosyal donatı ve ulaşım avantajı ile dikkat çeken proje, Beyoğlu, Beşiktaş, İstiklal Caddesi, Kabataş, Dolmabahçe, Kağıthane tünel, Çağlayan Adliyesi, Karaköy ve Nişantaşı  noktalarına birkaç dakikalık mesafede konumlanıyor.

Piyalepaşa İstanbul projesinin sosyal olanakları arasında; çocuk yüzme havuzu,  fitness merkezi, basketbol sahası, cafe,  kameralı güvenlik,  kapalı yüzme havuzu, sauna,  sinema salonu,  çocuk oyun alanları, güvenlik ve  restoran hizmetleri yer alıyor.

 

Piyalepaşa İstanbul Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

İstanbul’da Yatırım İçin Bu Yılın En Gözde Bölgeleri

Özlenen Semt Hayatı; Piyalepaşa İstanbul

Adnan Polat'tan Yatırımcıya Çağrı

Piyalepaşa İstanbul'da Yılın Son Kampanyası

Piyalepaşa İstanbul projesi Türkiye'nin en iyisi seçildi

Piyalepaşa İstanbul'da 3. Etap Hazırlıkları Yapılıyor