Ev almanın en avantajlı yolu...
0(262) 311 68 68

KVN Yapı Temsilcisi Sizi Arasın

KVN Yapı

KVN Yapı, Kavanlar Ailesi’nin kolu olarak temeli 42 yıl öncesine dayanan bir inşaat firmasıdır. Kocaeli ve İstanbul‘da geliştirdiği özgün konut projeleriyle sektörde adından söz ettiren KVN Yapı, yaşam ve konut anlayışını değiştiren işlere imza atmıştır. 

KVN Yapı’nın Kocaeli’nde hayata geçirdiği Symbol Yaşam Merkezi, Doğu Marmara ve Kocaeli’nin en büyük karma projesi olarak adını duyurmuştur. Başta yakın komşusu İstanbul, Bursa, Sakarya, Düzce gibi illere yakınlığı ile dikkat çeken Symbol Yaşam Merkezi, Türkiye’nin en yoğun geçiş noktası olan D-100 karayolunu kullananlar için önemli bir yatırım fırsatı olmuştur.

Doğaya ve gelecek nesillere örnek olacak projelere imza atmayı çalışma prensibi edinen firma, ülkemize değer katan projeler üretmeyi ve farklılık anlayışıyla sektörün öncüsü olmayı sürdürmektedir.

Firmanın Projeleri

Doğanın İçinde Merkezi Hayat

Doğanın İçinde Merkezi Hayat

Kavanya Koru projesi, Kavanlar İnşaat Grup şirketlerinden KVN Yapı tarafından Kocaeli’nde 220 milyon TL değerinde yatırımla hayata geçiriliyor.

FirmadanHaberler

Burcu Gülener: “Hedefimiz Önce İnsan”

Burcu Gülener: “Hedefimiz Önce İnsan”

Konut sektöründeki 45 yılı aşkın tecrübesiyle alıcılarına yüksek prim avantajı sunan Kavanlar, İstanbul’un komşusu Kocaeli’de nitelikli bir projeye daha imzasını atıyor. Bölgedeki ilk projesi Kavanya Koru’yu satışa sunan firma, lansman dönemine özel oluşturduğu avantajlı fiyatlarla konut alıcılarına benzersiz bir yatırım imkanı sunuyor. Kavanlar Konut Grubu Başkanı Burcu Gülener, Kavanya Koru projesi ile ilgili detayları projedefirsat.com mikrofonuna aktardı.

Kavanya Koru Projesi Satışa Çıktı!

Kavanya Koru Projesi Satışa Çıktı!

İnşaat sektöründeki 45 yılı aşkın tecrübesiyle alıcılarına yüksek prim avantajı sunan Kavanlar, İstanbul’un komşusu Kocaeli’de hayata geçirdiği Kavanya Koru projesini satışa çıkardı. Firma, Kavanya Koru projesinde lansman dönemine özel oluşturduğu avantajlı fiyatlarla konut alıcılarına benzersiz bir yatırım imkanı sunuyor.

Kavanya Koru Projesi Yarın Satışa Çıkıyor

Kavanya Koru Projesi Yarın Satışa Çıkıyor

Kavanlar İnşaat Grup şirketlerinden KVN Yapı AŞ. Kocaeli’nde hayata geçireceği 220 milyon TL değerindeki projelerinin ilk halkası olan Kavanya Koru’yu lanse ediyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı