Burcu Gülener: “Hedefimiz Önce İnsan”

Konut sektöründeki 45 yılı aşkın tecrübesiyle alıcılarına yüksek prim avantajı sunan Kavanlar, İstanbul’un komşusu Kocaeli’de nitelikli bir projeye daha imzasını atıyor. Bölgedeki ilk projesi Kavanya Koru’yu satışa sunan firma, lansman dönemine özel oluşturduğu avantajlı fiyatlarla konut alıcılarına benzersiz bir yatırım imkanı sunuyor. Kavanlar Konut Grubu Başkanı Burcu Gülener, Kavanya Koru projesi ile ilgili detayları projedefirsat.com mikrofonuna aktardı.

Burcu Gülener: “Hedefimiz Önce İnsan”
08.05.2018 - Salı

Kocaeli bölgesindeki ilk projesi Kavanya Koru’yu satışa sunan Kavanlar, lansman dönemine özel oluşturduğu avantajlı fiyatlarla konut alıcılarına benzersiz bir yatırım imkanı sunuyor. Kavanlar Konut Grubu Başkanı Burcu Gülener, Kavanya Koru projesi ile ilgili detayları projedefirsat.com mikrofonuna aktardı.

İzmit’in Merkezinde Yükseliyor

Kavanya Koru projesinin lokasyonu ve konsepti ile ilgili bilgi veren Burcu Gülener, şunları söyledi: “Kavanya Koru projesi, İzmit’e çok yakın, Yahya Kaptan bölgesine 2 kilometre, İzmit şehir merkezine 6 kilometre mesafede. Havasıyla, manzarasıyla İzmit’in en gözde projelerinden biri olmaya aday. Toplamda bin 500 konuttan oluşacak Kavanya Koru projemizin ilk etabını lanse ettik. 1+1’den 3+1’e farklı tipte dairelerle toplam 250 adet daire var. Daireleri alanları 72 metrekare ile 150 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor. Bahçe kullanımlı alanlarımız var. Çatı dublekslerimiz hem göl, hem İzmit Körfezi manzaralı. 

“Odağımız: İnsan”

“Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde öncelikli hedefimiz insan” diyen Gülener, sözlerine şöyle devam etti: Projelerimizde insanı, özellikle çocukları odağa koyarız. Güvenlik bizim için son derece önemlidir. Açık-kapalı havuz, fitness, sauna, basketbol sahası, tenis kortu bütün projelerimizde mutlaka vardır.”

60 Ay Vade Farkı Yok!

Kavanlar Koru projesinin ödeme alternatifleri ve fiyatları hakkında bilgi veren Burcu Gülener, şunları söyledi: “Biz Kavanlar olarak bu projemizde 60 ay 0 faiz uyguluyoruz. Konut kredisi için bankaya göndermeden kendi bünyemizde finanse ederek, tüketicilerimize güzellik sağlayacağız. Metrekare birim fiyatlarımız da lansmana özel 2 bin 500 TL ile 3 bin TL. Fiyatlarımız 195 bin liradan başlayacak”

Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 8 yılı aşkın süredir emlak haberleri hakkında bilgiler sunuyor.