Kavanya Koru Projesi Yarın Satışa Çıkıyor

Kavanlar İnşaat Grup şirketlerinden KVN Yapı AŞ. Kocaeli’nde hayata geçireceği 220 milyon TL değerindeki projelerinin ilk halkası olan Kavanya Koru’yu lanse ediyor.

Kavanya Koru Projesi Yarın Satışa Çıkıyor
07.05.2018 - Pazartesi

Kavanlar İnşaat Grup şirketlerinden KVN Yapı A.Ş. tarafından Kocaeli’nde hayata geçirilecek olan Kavanya Koru projesi satışa çıkıyor.

45 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe faaliyet gösteren Kavanlar İnşaat Grup şirketlerinden KVN Yapı AŞ. Kocaeli’nde hayata geçireceği 220 milyon TL değerindeki projelerinin ilk halkası olan Kavanya Koru projesini lanse ediyor. 

Kocaeli Hayal Kahvesi’nde düzenlenecek basın lansmanı sonrası yatırımcıların beğenisine sunulacak olan Kavanya Koru projesi şehir stresinden uzaklaşıp dingin bir yaşam sürmek isteyen konut alıcılarına hitap edecek bir konseptte yükseliyor.

Doğanın İçinde, Şehrin Merkezinde

Koru havasını evinize getiren Kavanya Koru projesinde doğanın tüm renkleri ile iç içe bir hayat artık mümkün. Hem şehrin merkezinde hem de doğanın kucağında bir huzur sunan Kavanya Koru projesi lokasyon olarak 3 Köprü Otoyolu’nun ve bölgeden geçen anayolların kesiştiği yerde inşa edilecek.

Toplam 6 bloktan oluşacak şekilde tasarlanan Kavanya Koru projesinde bulunan dairelerin tipleri 2+1 ile 3+1 arasında değişiklik gösteriyor. Konut sahiplerinin konforu için tüm detayların düşünüldüğü Kavanya Koru projesinde süs havuzları, yüzme havuzu, 24 saat güvenlik hizmet, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

Fırsat Projeleri