Ev almanın en avantajlı yolu...
0850 228 70 71

Etra Holding Temsilcisi Sizi Arasın

Etra Holding

Etra Holding, inşaat dahil olmak üzere ülkemize katma değer sağlayacak birçok alanda faaliyet gösteren bir şirkettir. Gayrimenkul yatırım ve geliştirme, sağlık ve hizmet, turizm ve sanayi imalat olmak üzere 4 ana sektörde ticari faaliyetlerine devam eden Etra Holding, yenilikçi çalışma anlayışı ile hareket ederek, tüm bu farklı sektörlerdeki iş kollarında Türkiye ekonomisine önemli ölçüde katma değer sağlamaktadır.

Etra Holding, 2004 yılından beri temel olarak belirlediği disiplinli çalışma prensibinden taviz vermeden kaliteli imalat ve zamanında teslim prensipleri ile üretim yapmayı ve alıcısına da kazandıracak potansiyelde yatırımcıları için de kazançlı olacak ürünler ortaya koymayı vizyonu olarak görmektedir.

Bugüne kadar 3 milyon metrekarelik inşaat alanında çalışma yapan Etra Holding’in inşaat sektöründe hayata geçirdiği projeler arasında binlerce markalı lüks konut, ticari ünite, otel ve birçok tesis bulunuyor. Makro İnşaat markasıyla inşaat sektöründeki çalışmalarını sürdüren şirket, sektöre her konuda öncülük eden bir kurum olmayı misyonu olarak görmektedir.

Firmanın Projeleri

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyü

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyü

Etra Holding’in hayata geçirdiği HerDem Sağlıklı Yaşam Köyü projesi Silivri bölgesinde yükseliyor. 

Firmadan HABERLER

“Büyüklerimiz Hayal Ettikleri Hayatı Yaşayacak”

“Büyüklerimiz Hayal Ettikleri Hayatı Yaşayacak”

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri kapsamında büyüklerimizi hep arzu ettikleri ama ilk kez tanışacakları yepyeni bir emeklilik yaşamıyla buluşturan Etra Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan, projenin ayrıntılarını ve gelecek yatırımlarına ilişkin detayları projedefırsat.com ile paylaştı. 

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri Projesi Satışa Çıktı

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri Projesi Satışa Çıktı

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri büyüklerimizin yaşamını değiştirmek için geliyor. HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri, büyüklerimizi hep arzu ettikleri ama ilk kez tanışacakları yepyeni bir emeklilik yaşamıyla buluşturuyor.

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyü Projesi ve Fiyat Listesi

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyü Projesi ve Fiyat Listesi

Etra Holding’in öncülüğünde, ABD’nin yaşlı yaşam uzmanı Avendelle ve Acıbadem Sağlık Grubu’nun çözüm ortaklıkları ile hayata geçirilen proje Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü Projesi hakkında tüm detayları içeriğimizde bulabilirsiniz. İşte Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü fiyat listesi, konumu ve proje bilgisi…

Silivri Emlak Endeksi Konut ve Bölge Analizi

Silivri Emlak Endeksi Konut ve Bölge Analizi

İstanbul'un Silivri ilçesine dair tüm detayları bulabileceğiniz Silivri emlak endeksi konut ve bölge analizini Projede Fırsat olarak sizler için derledik. Bu yazımızda Silivri konut değerleri, Silivri metrekare satış fiyatları, Silivri kira fiyatları gibi çok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Destek İçin Tıklayın
yukarı