“Büyüklerimiz Hayal Ettikleri Hayatı Yaşayacak”

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri kapsamında büyüklerimizi hep arzu ettikleri ama ilk kez tanışacakları yepyeni bir emeklilik yaşamıyla buluşturan Etra Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan, projenin ayrıntılarını ve gelecek yatırımlarına ilişkin detayları projedefırsat.com ile paylaştı. 

“Büyüklerimiz Hayal Ettikleri Hayatı Yaşayacak”
07.03.2018 - Çarşamba

Etra Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan, HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesinin ayrıntılarını ve gelecek yatırımlarına ilişkin detayları projedefırsat.com ile paylaştı. 

Etra Holding, ABD’nin yaşam uzmanı Avendelle ve Acıbadem Sağlık Grubu ile birlikte büyüklerimizin hak ettiği yaşamı İstanbul’a getiriyor. HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri kapsamında büyüklerimizi hep arzu ettikleri ama ilk kez tanışacakları yepyeni bir emeklilik yaşamıyla buluşturan Etra Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan, projenin ayrıntılarını ve gelecek yatırımlarına ilişkin detayları projedefırsat.com ile paylaştı. 

“Büyüklerimizin Aktif ve Sosyal Olmaları İçin Çalıştık”

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesinin planlama süreci ile bilgi veren Etra Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan, “Türkiye’de 55 yaşında emekli olan büyüklerimizi görüyoruz. TÜİK’in verilerine göre insan ömrü 80’e dayanmış durumda. Dolayısıyla insanlar emekli olduktan sonra hayatlarını nasıl geçireceklerine dair bir çözümleme var mı diye baktığımızda karşımıza fazla alternatif çıkmıyor. Peki, ne yapacaklar? Biz bu kitlenin geri kalan ömrünü daha sosyal, aktif, doğal ve sağlıklı bir şekilde geçirmeleri adına geniş bir konsept kurguladık. Burada Acıbadem Sağlık Grubu, sağlık tarafından çözüm ortağımız. Diğer taraftan da Amerikalı Avendelle ile çalışıyoruz. Amacımız büyüklerimizin sabah saat 9’dan itibaren aktif oldukları, spor yaptıkları, doğal yaşadıkları, hayal ettikleri hayatı yaşadıkları bir köy oluşturmaktı. 55 yaş üzeri büyüklerimizin geri kalan ömürlerinin daha aktif, sosyal ve hareketli geçmesini sağlamak için HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri’ni kurduk.” Dedi.

“Burası Huzurevi Değil”

“Ben bu projeyi annem ve babam için yaptım.” Diyen Uyan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu projeyi annem ve babamın daha mutlu olmaları için yaptım. Burası bir huzurevi değil. Hiç kimse şu anki mevcut huzurevlerine anne ve babasını bırakmak istemez. Burası bir yaşam köy ve annemle babamın mutluluğu için yapıldı. Onlara bir sürpriz hazırlama ihtiyacı ile yaptık. Sonuç itibariyle fikirlerimiz, katkılarımız, projenin konseptinde ciddi bir emeğimiz oldu.”

“Gelecek Planlarımız Var”

Ercan Uyan, HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesinin devamının geleceğinin sinyalini vererek: “Ticari olarak agresif ve hızlı olmak niyetinde değiliz, öncelik olarak bu projemizi başarı ile tamamlamak, sonrasında bundan netice almak, eksiklerimiz varsa bunları gidermek ve bu neticelere göre ikinci, üçüncü adımları atmayı düşünüyoruz. Bu ilgi gördü, hemen ikincisini, üçüncüsünü yapalım tarzında bir tavrımız olmayacak ama planımız var.”

Fırsat Projeleri

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyü

İSTANBUL / SİLİVRİ

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyü

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyü

Skyland İstanbul

İSTANBUL / ŞİŞLİ

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

Makyol Santral

İSTANBUL / ESENYURT

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Merkez Ankara

ANKARA / YENİMAHALLE

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın