Volumeist Temsilcisi Sizi Arasın
Volumeist

Volumeist

İSTANBUL / PENDİK
Projede Fırsat
Volumeist Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Volumeist PROJE ÖZELLİKLERİ

Volumeist projesi, lojistik, yapı kimyasalları ve inşaat alanında faaliyet gösteren Çalışkan firması tarafından Kurtköy'de hayata geçiriliyor. 5 bin metrekare arsa alanına sahip projede büyüklükleri 60 ila 178 metrekare arasında değişen 1+1, 108 ila 249 metrekare 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilmiş ofis seçenekleriyle bölgenin en iddialı yapısı olarak farkını ortaya koyuyor. Volumeist projesinde ayrıca isteğe bağlı 300 ila 2 bin 500 metrekareye kadar birleştirilebilir dinamik sistemle ofis ya da ev-ofis olarak kullanabilme seçenekleri de sunuluyor.

İş hayatında temel ihtiyaç olan her şeyi sunmayı vaat etden Volume Kurtköy Ofis projesinde yine 22 ila 130 metrekareye kadar birleştirilebilir 5 adet toplantı ve seminer salonları, ayrıcalıklı lobi alanı ve premium resepsiyon hizmeti, işletme maliyeti düşük ısıtma ve soğutma sistemleri, kapalı otopark ve Vale Parking hizmeti ile Call Center hizmetleri de bulunuyor.

Kaba inşaatı tamamlanan 3. ve 6. katları satışa sunulan projede ayrıca 9 bin metrekarelik açık/kapalı otopark alanında her daire için en az 1 araçlık yer arlıyor. 3. katı konut katı olarak ayrılan projede 6. kat ise ofis katı olarak dizayn ediliyor. 

Zemin ve bodrum katında ticari mağazaların yer alacağı proje sosyal donatılarıyla da dikkat çekiyor. Projenin sosyal ayrıcalıkları içinde ise kapalı havuz, fitness merkezi ve SPA da bulunuyor. Lokasyon olarak da ön plana çıkan proje Sabiha Gökçen Havaalanı ve Teknopark'a 2 dakika, Kurtköy'e yapılacak olan metro istasyonuna ise sadece 50 metre mesafede konumlanıyor.

Volumeist Nerede?

Fırsat Projeleri