Trios 2023 Temsilcisi Sizi Arasın
Trios 2023

Trios 2023

Pulsar İnşaat
İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
Projede Fırsat
Trios 2023 Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Trios 2023 PROJE ÖZELLİKLERİ

Trios 2023 Projesi, iki blokunda  atölye ve dükkanlar yer alırken diğer blokta ise çarşı ve kuleler bulunuyor. Ayrıca, 4 kattan  oluşan proje Başakşehir Organize Sanayi Bölgesi lokasyonunda konumlanıyor.

Trios 2023 Projesi Nerede

Trios 2023 projesinin, yer alan toplam 336 adet atölye, 146 adet mağaza, 112 bağımsız bölüm, kullanıcıların her türlü iş faaliyetine olanak tanıyan teknik yapısal donanımlara sahip. Proje konum olarak; Dersan Kooperatifi, Bedrettin Dalan Bulvarı  681/1, 34490 İkitelli Organiza Sanayi Bölgesi Başakşehir-İstanbul adresinde yer alıyor.

Trios 2023 Proje Özellikleri

Trios 2023 projesi, Pulsar İnşaat tarafından İkitelli-Başakşehir bölgesinde konumlandırıldı. Sanayi sitesi olarak tasarlanan proje birbirinden bağımsız 3 ayrı bloktan meydana geliyor. Özellikle sanayicilerin ihtiyaçlarına yanıt verecek  biçimde tasarlanan Trios 2023 projesinde tavan yükseklikleri kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamak için 7 metre olarak tasarlandı ayrıca, projenin her katına TIR çıkabilmesi içinde metrekarede 2 ton yük kaldırabilmesi sağlanacak şekilde inşa edildi.

Proje, 7 metrelik tavan yüksekliği sayesinde İngiltere’den karma üretim merkezleri dalında iki ayrı ödüle değer görüldü. Trios 2023 projesi tavan yüksekliği ve yüksek tonajlı  araçlar için inşa edilen güçlü beton sistemine sahip olmanın yanı sıra; yan yana 3 TIR’ın yol alabileceği araç yolları sayesinde sanayicilerin teknik ve fiziksel beklentilerini de fazlasıyla karşılıyor.

Trios 2023 Projesi Kat Planı

Toplamda 301 bin metrekarelik arsa üzerinde  yükselen Trios 2023 projesi, kullanıcılarına rahat kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla, planlanan 7 metre tavan yüksekliği ile dikkat çekiyor. Bu uygulana sayesinde bütün katlara tır gibi büyük araçlar dahi rahatlıkla ulaşabiliyor.

Trios 2023 Projesi Yakın Çevre

Organize Sanayi Bölgesi'nde yükselecek olan Trios 2023 projesi, yalnızca bir sanayi sitesi değil; aynı zamanda ticaret ve sosyal alanlarıyla modern bir yaşam –iş alanı olarak da hizmet verecek. Proje, orta ölçekli sanayi ve ticarethane deposu, montaj, atölye ve imalathane  gibi bir çok iş alanına uygun mimari vasıflara sahip. Trios 2023 projesinde bulunan ticari birimler; cadde ve kat mağazası, dükkan, showroom, ofis  veya banka şubesi olmaya da oldukça uygun.

Trios 2023 Projesi Teslim Tarihi

Trios 2023 projesinin içerisinde bulanan 336 adet atölye, 146 adet mağaza, 112 bağımsız bölümün inşası yüzde yüz tamamlandığından, ticari birimler yatırımcıya hemen teslim ediliyor. Projede uygulanan ödeme planına göre de yatırımcılara, yüzde 25 peşinde 24 aya kadar taksit yapılıyor.

Trios 2023 Projesi Ulaşım

Ulaşım Ağlarına Yakınlığı ile de dikkat çeken Trios 2023 projesi, çalışanlar da metro ve toplu ulaşım ağları ile hızlı ve konforlu ulaşım olanağından yararlanma fırsatı sağlıyor. Projen, yer aldığı Başakşehir Organize Sanayi Bölgesi lokasyonun da ulusal ve uluslararası deniz, kara, demir ve hava yollarına katılım ve erişim olanağına sahip bir noktada  yer alıyor.

Trios 2023 Nerede?

Projenin HABERLERİ

TRİOS 2023 İlk Yıl Kira Ödemesiz Kiralıyor!

Fırsat Projeleri

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

Nef Reserve Kandilli

İSTANBUL / ÜSKÜDAR

Nef Reserve Kandilli'de Yeni Bloklar Satışta

Nef Reserve Kandilli'de Yeni Bloklar Satışta

Queen Bomonti

İSTANBUL / ŞİŞLİ

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

Skyland İstanbul

İSTANBUL / ŞİŞLİ

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı