Semt 77 Temsilcisi Sizi Arasın
Semt 77

Semt 77

YALOVA / YALOVA
Projede Fırsat
Semt 77 Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Semt 77 PROJE ÖZELLİKLERİ

Yalova konut projeleri arasında sosyal donatıları ve az katlı mimarisiyle ön plana çıkan Semt 77 projesi, Yalova Grup imzası taşıyor. Yalova Otobüs Terminali'ne komşu konumda yükselen Semt 77 projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon tipinde daireler bulunuyor.

Yeşilin her tonunu bulabileceğiniz Yalova'da merkezi lokasyonda hayata geçirilen Semt 77 projesi çok katlı olmayan mimarisi ve zengin sosyal donatı alanlarıyla ön plana çıkıyor. Akasya ağaçları arasında huzurlu bir yaşam sunan projede ayrıca alışveriş merkezi de bulunuyor. Türkiye'de hiçbir projede bulunmayan açık pazar alanıyla semt kültürünü sonuna kadar yaşatan projede ayrıca her türlü ihtiyaçlarınıza cevap veren mağazaların bulunduğu geniş bir meydan da bulunuyor. Özlenen mahalle kültürünü modern anlayışla harmanlayan Semt 77 projesinde yemyeşil doğayla iç içe yaşamanın keyfini yaşayacaksınız.

Doğanın bütün güzelliklerini evinizin balkonuna getiren projede akasya ağaçlarının eşsiz manzarası eşliğinde güne başlayacaksınız. Geniş meydanda bulunan açık alışveriş merkezinde sevdikleriniz için hediyeler alırken, sadece Semt 77 projesinde bulunan açık semt pazarında organik ve doğal ürünlere anında ulaşabileceksiniz. Böylece hem siz hem de sevdikleriniz sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayacaksınız. Zengin sosyal donatıları bulunan projede siz boş vaktinizi spor yaparak veya yürüyüş yaparak değerlendirirken çocuklarınız da kendilerine ayrılan oyun alanlarında keyifli vakit geçirecek.

Şehir hayatının keşmekeşinden sıkılan herkese doğa, huzur ve samimiyet dolu bir yaşam sunan Semt 77 projesinde siz de semt yaşamına adım atın, hayatınıza tat katın.

Semt 77 Nerede?